Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP Technische Gegevens
(2024 - ) - Jaren 2024, 2025, 2026Belangrijkste specificaties
204 PS / 150 kW
310 Nm
160 km/h
434 km
|
|
| Generatie : | ID.3 MK1 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Engine Type : | Elektrische |
| Totaal elektromotor vermogen : | 201 HP / 204 PS / 150 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 228 lb-ft / 310 Nm |
| Totaal max. vermogen : | 201 HP / 204 PS / 150 kW |
| Totaal max. koppel : | 228 lb-ft / 310 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Electric engine 1 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Rear Axle Electric Engine Power: | 201 HP / 204 PS / 150 kW |
| Rear Axle Electric Engine Torque: | 228 lb-ft / 310 Nm |
| Aandrijving : | RWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
1 versnellingen Reduction Gear
|
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 270 miles / 434 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.06 miles/ kWh (15.3 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| snellaadvermogen : | 165.0 kW | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit : | 62.0 kWh | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 58.0 kWh | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 99 Mph / 160 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 7.6 s |
| EU-rijgeluid : | 68 dB |
|
|
| Wielbasis : | 109.06 inches / 277.0 cm |
| Lengte : | 167.87 inches / 426.4 cm |
| Breedte : | 71.22 inches / 180.9 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 81.5 inches / 207.0 cm |
| Hoogte : | 61.57 inches / 156.4 cm |
| Spoorbreedte voor : | 60.98 inches / 154.9 cm |
| Spoorbreedte achter : | 60.08 inches / 152.6 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4001 lbs / 1815 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 8.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 13.6 cu-ft / 385 L |
| Kofferbak eerste rij : | 44.7 cu-ft / 1267 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R18 | ||
| Draaicirkel : | 33.8 feet / 10.3 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 7.6 seconden en heeft een topsnelheid van 160 km/h / 99 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2024 Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De 2024 Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP heeft 204 PS / 201 bhp / 150 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP weegt 1815 Kg / 4001 lbs.
Wat is het elektrische bereik van de Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
Het elektrische bereik van de Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP is 434 Km / 270 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP heeft 1 elektrische motor(en) PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP is 167.87 inches / 426.4 cm lang, 71.22 inches / 180.9 cm breed en 61.57 inches / 156.4 cm hoog, met een wielbasis van 109.06 inches / 277.0 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP?
De Volkswagen ID.3 2023 Pro 59kWh 204HP biedt 13.6 cu-ft / 385 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 44.7 cu-ft / 1267 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.






