Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT Teknik özellikler
(2016 - )Anahtar özellikleri
2143 cm3
170 PS / 125 kW
350 Nm
220 km/h
|
|
| Kasa tipi : | TT |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | - |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Sistemi : | Direct Injection. |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 130.8 cu-in / 2143 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
3.27 x 3.9 inç 83.0 x 99.0 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | Turbo (TGV) + Intercooler |
| Sıkıştırma Oranı : | 16.2 |
| Maksimum beygir gücü : |
168 HP / 170 PS / 125 kW @ 3400-4000 dev/dk |
| Maksimum tork : |
258 lb-ft / 350 Nm @ 1400-3400 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
7 vites Automatic
Vitesli şanzıman
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: 6th Gear Ratio: 7th Gear Ratio: |
|
|
| Yakıt tüketimi - Şehir içi NEDC : |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Şehir dışı NEDC : |
62 MPG 3.8 L/100 km 74 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Ortalama NEDC : |
56 MPG 4.2 L/100 km 67 MPG UK |
| Menzil : | 740 miles / 1190 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) : | 110 g/km (Infiniti) |
| Emisyon Standardı : | Euro VI |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 137 Mph / 220 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 8.3 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 106.3 inç / 270.0 cm |
| Uzunluk : | 174.21 inç / 442.5 cm |
| Genişlik : | 71.06 inç / 180.5 cm |
| Yükseklik : | 58.07 inç / 147.5 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 61.54 inç / 156.3 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 61.69 inç / 156.7 cm |
| Yerden yükseklik : | 8.27 inç / 21.0 cm |
| Approach angle (deg) : | 15.8° |
| Breakover angle (deg) : | 18.0° |
| Departure angle (deg) : | 28.1° |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 3355 lbs / 1522 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 9 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Koltuk konfigürasyonu : | 2+3 |
| Bagaj Kapasitesi : | 13 cu-ft / 368 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (12.6 inç / 320 mm) |
||
| Arka frenler : |
Disk (11.61 inç / 295 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 235/45 R19 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 235/45 R19 | ||
| Direksiyon sistemiydi : | Rack and pinion Electric | ||
| Direksiyon turu : | 2.5 tur | ||
| Direksiyon oranı : | 14.4 | ||
| Ön süspansiyon : | MacPherson struts. Coil springs. | ||
| Arka süspansiyon : | Coil Springs. | ||
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ne kadar hızlı?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 8.3 saniyede ve 0-96 km/s (0-60 mph) hızına - saniyede ulaşır, maksimum hızı 220 km/h / 137 mph'dir.
2016 Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2016 Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT 170 PS / 168 bhp / 125 kW beygir gücüne sahiptir.
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ne kadar ağırlığa sahip?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT 1522 Kg / 3355 lbs ağırlığındadır.
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT yakıt tüketimi nedir?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT yakıt tüketimi Şehir içi NEDC 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK / Şehir dışı NEDC 62 MPG / 3.8 L/100 km / 74 MPG UK / Ortalama NEDC 56 MPG / 4.2 L/100 km / 67 MPG UK'dir.
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT hangi motora sahip?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT Sıralı 4, Dizel motoruna ve 2143 cm3 / 130.8 cu-in kapasitesine sahiptir.
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT’nun boyutları nelerdir?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT, 174.21 inç / 442.5 cm uzunluğunda, 71.06 inç / 180.5 cm genişliğinde ve 58.07 inç / 147.5 cm yüksekliğindedir; aks mesafesi 106.3 inç / 270.0 cm’dir.
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ne kadar bagaj hacmine sahiptir?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT, 13 cu-ft / 368 L bagaj hacmi sunar ve arka koltuklar yatırıldığında bu hacim - cu-ft / - L’e çıkar.





-Avant-2.jpg)



