Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT Dane Techniczne
(2016 - )Najważniejsze specyfikacje
2143 cm3
170 PS / 125 kW
350 Nm
220 km/h
|
|
| Karoseria : | TT |
| Liczba drzwi : | 5 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 4 |
| Oznaczenie silnika : | - |
| Rodzaj paliwa : | Olej napędowy |
| Układ paliwowy : | Direct Injection. |
| Wyrównanie silnika : | poprzecznie |
| pozycją silnika : | Przód |
| Pojemność skokowa : | 130.8 cu-in / 2143 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
3.27 x 3.9 cale 83.0 x 99.0 mm |
| Ilość wentyle : | 16 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | Turbo (TGV) + Intercooler |
| Stopień sprężania : | 16.2 |
| Maksymalna moc : |
168 HP / 170 PS / 125 kW @ 3400-4000 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
258 lb-ft / 350 Nm @ 1400-3400 obr./min |
| Napęd : | FWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
7 biegów Automatic
Przeniesienie napędu stosunki
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: 6th Gear Ratio: 7th Gear Ratio: |
|
|
| Zużycie paliwa - Cykl miejski NEDC : |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski NEDC : |
62 MPG 3.8 L/100 km 74 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany NEDC : |
56 MPG 4.2 L/100 km 67 MPG UK |
| Zasięg : | 740 miles / 1190 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| Emisja CO2 : | 110 g/km (Infiniti) |
| Standard ekologiczny : | Euro VI |
|
|
| Prędkość maksymalna : | 137 Mph / 220 km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | 8.3 s |
|
|
| Rozstaw osi : | 106.3 cale / 270.0 cm |
| Długość : | 174.21 cale / 442.5 cm |
| Szerokość : | 71.06 cale / 180.5 cm |
| Wysokość : | 58.07 cale / 147.5 cm |
| Przednią oś szerokość : | 61.54 cale / 156.3 cm |
| Tylna oś szerokość : | 61.69 cale / 156.7 cm |
| Prześwit : | 8.27 cale / 21.0 cm |
| Approach angle (deg) : | 15.8° |
| Breakover angle (deg) : | 18.0° |
| Departure angle (deg) : | 28.1° |
| Współczynnik Cd - Cx : | - |
| Masa własna : | 3355 lbs / 1522 kg |
| Moc-masa stosunek : | 9 kg/hp |
|
|
| Liczba miejsc : | 5 siedzenia |
| Układ siedzeń : | 2+3 |
| Pojemność bagażnika : | 13 cu-ft / 368 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (12.6 cale / 320 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (11.61 cale / 295 mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 235/45 R19 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 235/45 R19 | ||
| Sterowniczy : | Rack and pinion Electric | ||
| Obroty kołem kierownicy : | 2.5 skrętów | ||
| Przełożenie układu kierowniczego : | 14.4 | ||
| Przednich zawieszenie : | MacPherson struts. Coil springs. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Coil Springs. | ||
Jak szybki jest Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT przyspiesza od 0 do 100 km/h (0 do 62 mph) w 8.3 sekund i od 0 do 96 km/h (0 do 60 mph) w - sekund, osiągając maksymalną prędkość 220 km/h / 137 mph.
Ile koni mechanicznych (hp) ma 2016 Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
2016 Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ma 170 PS / 168 bhp / 125 kW.
Ile waży Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT waży 1522 Kg / 3355 lbs.
Jakie jest spalanie Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Spalanie Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT wynosi Cykl miejski NEDC 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK / Cykl pozamiejski NEDC 62 MPG / 3.8 L/100 km / 74 MPG UK / Cykl mieszany NEDC 56 MPG / 4.2 L/100 km / 67 MPG UK.
Jaki silnik ma Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ma silnik Rzędowy 4, Olej napędowy o pojemności 2143 cm3 / 130.8 cu-in.
Jakie są wymiary Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT ma 174.21 cale / 442.5 cm długości, 71.06 cale / 180.5 cm szerokości i 58.07 cale / 147.5 cm wysokości, z rozstawem osi 106.3 cale / 270.0 cm.
Ile przestrzeni bagażowej ma Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT?
Infiniti Q30 2.2d Sport 7DCT oferuje 13 cu-ft / 368 L przestrzeni bagażowej, która zwiększa się do - cu-ft / - L po złożeniu tylnych siedzeń.





-Avant-2.jpg)



