Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed Technische Gegevens
(1998 - 1999) - Jaren 1998, 1999
|
|
| Generatie : | Alto 5th Gen (HA12/22) |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 3 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | F6A |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Carburetor |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 40.1 cu-in / 657 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.56 x 2.6 inches 65.0 x 66.0 mm |
| Aantal kleppen : | 6 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 9.7 |
| Totaal max. vermogen : |
41 HP / 42 PS / 31 kW @ 5500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
40 lb-ft / 55 Nm @ 5000 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
Transmissie Relations
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: Final Drive Ratio: 5.71 |
|
|
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
7.9 gallons 30 L 6.6 UK gallons |
| Katalysator : | Yes |
|
|
| Topsnelheid : | - Mph / - km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | - s |
|
|
| Wielbasis : | 92.91 inches / 236.0 cm |
| Lengte : | 133.66 inches / 339.5 cm |
| Breedte : | 58.07 inches / 147.5 cm |
| Hoogte : | 57.28 inches / 145.5 cm |
| Spoorbreedte voor : | 50.79 inches / 129.0 cm |
| Spoorbreedte achter : | 50.79 inches / 129.0 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.91 inches / 15.0 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 1455 lbs / 660 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 15.7 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 2 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 155/70 R12 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 155/70 R12 | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Coil Springs. | ||
Hoeveel pk (hp) heeft een 1998 Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
De 1998 Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed heeft 42 PS / 41 bhp / 31 kW.
Hoeveel weegt een Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
De Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed weegt 660 Kg / 1455 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
Het brandstofverbruik van de Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed is .
Welke motor heeft de Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
De Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 657 cm3 / 40.1 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
De Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed is 133.66 inches / 339.5 cm lang, 58.07 inches / 147.5 cm breed en 57.28 inches / 145.5 cm hoog, met een wielbasis van 92.91 inches / 236.0 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed?
De Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 4WD 5-speed biedt - cu-ft / - L aan bagageruimte.





-c77aa47f6725cf2974.jpg)




