Peugeot 107 1.0i Technische Gegevens
(2005 - )Belangrijkste specificaties
998 cm3
68 PS / 50 kW
93 Nm
157 km/h
|
|
| Carrosserie : | - |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | MPI |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Cilinderinhoud : | 60.9 cu-in / 998 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.8 x 3.31 inches 71 x 84 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 10.5 |
| Totaal max. vermogen : |
67 HP / 68 PS / 50 kW @ 6000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
68 lb-ft / 93 Nm @ 3600 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
43 MPG 5.5 L/100 km 51 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
57 MPG 4.1 L/100 km 69 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
51 MPG 4.6 L/100 km 61 MPG UK |
| Actieradius : | 472 miles / 760 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
9.2 gallons 35 L 7.7 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 109 g/km (Peugeot) |
|
|
| Topsnelheid : | 98 Mph / 157 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 13.7 s |
| Acceleratie van 0-400m (1/4 mile) : | 19.3 s |
| Acceleratie van 0-1000m : | 35.5 s |
|
|
| Wielbasis : | 92.13 inches / 234.0 cm |
| Lengte : | 135.04 inches / 343.0 cm |
| Breedte : | 64.17 inches / 163.0 cm |
| Hoogte : | 57.87 inches / 147.0 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2601 lbs / 1180 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 17.4 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 4 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 4.6 cu-ft / 130 L |
|
|
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (- inches / - mm) |
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 155/65 R15 |
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 155/65 R15 |
Hoe snel is een Peugeot 107 1.0i?
De Peugeot 107 1.0i kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 13.7 seconden en heeft een topsnelheid van 157 km/h / 98 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2005 Peugeot 107 1.0i?
De 2005 Peugeot 107 1.0i heeft 68 PS / 67 bhp / 50 kW.
Hoeveel weegt een Peugeot 107 1.0i?
De Peugeot 107 1.0i weegt 1180 Kg / 2601 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Peugeot 107 1.0i?
Het brandstofverbruik van de Peugeot 107 1.0i is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 43 MPG / 5.5 L/100 km / 51 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 57 MPG / 4.1 L/100 km / 69 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 51 MPG / 4.6 L/100 km / 61 MPG UK.
Welke motor heeft de Peugeot 107 1.0i?
De Peugeot 107 1.0i heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 998 cm3 / 60.9 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Peugeot 107 1.0i?
De Peugeot 107 1.0i is 135.04 inches / 343.0 cm lang, 64.17 inches / 163.0 cm breed en 57.87 inches / 147.0 cm hoog, met een wielbasis van 92.13 inches / 234.0 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Peugeot 107 1.0i?
De Peugeot 107 1.0i biedt 4.6 cu-ft / 130 L aan bagageruimte.









