Peugeot 107 1.0i Teknik özellikler
(2005 - )
|
|
| Kasa tipi : | - |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 3 |
| Motor kodu : | - |
| Yakıt Tipi : | Benzin |
| Yakıt Sistemi : | MPI |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Silindir hacmi : | 60.9 cu-in / 998 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.8 x 3.31 inç 71 x 84 mm |
| Valf sayısı : | 12 valf |
| Türbin : | Atmosferik motor |
| Sıkıştırma Oranı : | 10.5 |
| Maksimum beygir gücü : |
67 HP / 68 PS / 50 kW @ 6000 dev/dk |
| Maksimum tork : |
68 lb-ft / 93 Nm @ 3600 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
5 vites Manual
|
|
|
| Yakıt tüketimi - Şehir içi NEDC : |
43 MPG 5.5 L/100 km 51 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Şehir dışı NEDC : |
57 MPG 4.1 L/100 km 69 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Ortalama NEDC : |
51 MPG 4.6 L/100 km 61 MPG UK |
| Menzil : | 472 miles / 760 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
9.2 gallons 35 L 7.7 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) : | 109 g/km (Peugeot) |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 98 Mph / 157 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 13.7 s |
| Hızlanma 0 - 400m : | 19.3 s |
| Hızlanma 0 - 1000m : | 35.5 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 92.13 inç / 234.0 cm |
| Uzunluk : | 135.04 inç / 343.0 cm |
| Genişlik : | 64.17 inç / 163.0 cm |
| Yükseklik : | 57.87 inç / 147.0 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 2601 lbs / 1180 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 17.4 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 4 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 4.6 cu-ft / 130 L |
|
|
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
| Arka frenler : |
Davlumbaz (- inç / - mm) |
| Ön Lastik boyutu : | 155/65 R15 |
| Arka Lastik boyutu : | 155/65 R15 |
Peugeot 107 1.0i ne kadar hızlı?
Peugeot 107 1.0i 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 13.7 saniyede ulaşır ve maksimum hızı 157 km/h / 98 mph'dir.
2005 Peugeot 107 1.0i kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2005 Peugeot 107 1.0i 68 PS / 67 bhp / 50 kW beygir gücüne sahiptir.
Peugeot 107 1.0i ne kadar ağırlığa sahip?
Peugeot 107 1.0i 1180 Kg / 2601 lbs ağırlığındadır.
Peugeot 107 1.0i yakıt tüketimi nedir?
Peugeot 107 1.0i yakıt tüketimi Şehir içi NEDC 43 MPG / 5.5 L/100 km / 51 MPG UK / Şehir dışı NEDC 57 MPG / 4.1 L/100 km / 69 MPG UK / Ortalama NEDC 51 MPG / 4.6 L/100 km / 61 MPG UK'dir.
Peugeot 107 1.0i hangi motora sahip?
Peugeot 107 1.0i Sıralı 3, Benzin motoruna ve 998 cm3 / 60.9 cu-in kapasitesine sahiptir.









