Peugeot 107 1.0i Технически характеристики
(2005 - )
|
|
| Body : | - |
| Врати : | 5 Врати |
|
|
| Двигателя Разположение на цилиндрите - Брой цилиндри : | Редови 3 |
| Код на двигателя : | - |
| Тип гориво : | Бензин |
| Горивна система : | MPI |
| Ориентация на двигателя : | напречно |
| Работен обем на двигателя : | 60.9 cu-in / 998 cm3 |
| Диаметър на цилиндъра x Ход на буталото : |
2.8 x 3.31 инча 71 x 84 mm |
| Брой клапани : | 12 клапани |
| Пълнене : | Атмосферен двигател |
| Степен на сгъстяване : | 10.5 |
| Максимална мощност : |
67 HP / 68 PS / 50 kW @ 6000 об./мин. |
| Максимален въртящ момент : |
68 lb-ft / 93 Nm @ 3600 об./мин. |
| Тип система на задвижване : | FWD |
| Трансмисия - Предавки : |
5 предавки Manual
|
|
|
| Разход на гориво - градско NEDC : |
43 MPG 5.5 L/100 km 51 MPG UK |
| Разход на гориво - извънградско NEDC : |
57 MPG 4.1 L/100 km 69 MPG UK |
| Разход на гориво - комбиниран NEDC : |
51 MPG 4.6 L/100 km 61 MPG UK |
| гориво обхват : | 472 miles / 760 km |
| Обем / вместимост на резервоар : |
9.2 gallons 35 L 7.7 UK gallons |
| CO2 емисии : | 109 g/km (Peugeot) |
|
|
| Максимална скорост : | 98 Mph / 157 km/h |
| Ускорение от място до 100 км/ч (0 до 62 мили в час) : | 13.7 s |
| Ускорение 0 до 400m (Четвърт миля - време) : | 19.3 s |
| Ускорение 0 до 1000m : | 35.5 s |
|
|
| Колесна база / междуосие : | 92.13 инча / 234.0 cm |
| Дължина : | 135.04 инча / 343.0 cm |
| Ширина : | 64.17 инча / 163.0 cm |
| Височина : | 57.87 инча / 147.0 cm |
| Драг коефициент Cx : | - |
| Тегло : | 2601 lbs / 1180 kg |
| мощност към тегло : | 17.4 kg/hp |
|
|
| Брой места : | 4 седалки |
| Минимален обем на багажника : | 4.6 cu-ft / 130 L |
|
|
| Спирачна система - предни колела - Размер на спирачния диск : |
Дискови вентилирани (- инча / - mm) |
| Спирачна система - задни колела - Размер на спирачния диск : |
Барабанни (- инча / - mm) |
| Предно Размер гуми : | 155/65 R15 |
| Задно Размер гуми : | 155/65 R15 |
Колко бърз е Peugeot 107 1.0i?
Peugeot 107 1.0i ускорява от 0 до 100 км/ч (0 до 62 mph) за 13.7 секунди и има максимална скорост 157 km/h / 98 mph.
Колко конски сили (hp) има 2005 Peugeot 107 1.0i?
2005 Peugeot 107 1.0i има 68 PS / 67 bhp / 50 kW.
Колко тежи Peugeot 107 1.0i?
Peugeot 107 1.0i тежи 1180 Kg / 2601 lbs.
Какъв е разходът на гориво на Peugeot 107 1.0i?
Разходът на Peugeot 107 1.0i е градско NEDC 43 MPG / 5.5 L/100 km / 51 MPG UK / извънградско NEDC 57 MPG / 4.1 L/100 km / 69 MPG UK / комбиниран NEDC 51 MPG / 4.6 L/100 km / 61 MPG UK.
Какъв двигател има Peugeot 107 1.0i?
Peugeot 107 1.0i има Редови 3, Бензин двигател с капацитет 998 cm3 / 60.9 cu-in.
Какви са размерите на Peugeot 107 1.0i?
Peugeot 107 1.0i е с дължина 135.04 инча / 343.0 cm, ширина 64.17 инча / 163.0 cm и височина 57.87 инча / 147.0 cm, с междуосие 92.13 инча / 234.0 cm.
Какъв е обемът на багажника на Peugeot 107 1.0i?
Peugeot 107 1.0i предлага 4.6 cu-ft / 130 L обем на багажника.









