Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR Teknik özellikler
(2012 - 2015) - Üretim Yılı 2012, 2013, 2014, 2015
|
|
| Nesil : | XF (X250) - 2011 Facelift |
| Kasa tipi : | Sedan |
| Kapı sayısı : | 4 kapılıdır |
|
|
| Motor : | V 8 |
| Motor kodu : | AJ133S |
| Yakıt Tipi : | Benzin |
| Yakıt Sistemi : | Direct Injection |
| Motor Yağları : |
See oil information Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR Yağları - Motor yağı Tüm hava: 5W20 OEM: EO FRD 925A API/ACEA: 5W20 Motor yağı miktarı (filtre ile): 7.25 L |
| Motor pozisyonu : | uzunlamasına |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 305.1 cu-in / 5000 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
3.64 x 3.66 inç 92.5 x 93.0 mm |
| Valf sayısı : | 32 valf |
| Türbin : | Supercharger |
| Sıkıştırma Oranı : | 9.5 |
| Maksimum beygir gücü : |
503 HP / 510 PS / 375 kW @ 6000-6500 dev/dk |
| Maksimum tork : |
460 lb-ft / 625 Nm @ 2500-5500 dev/dk |
| Çekiş : | RWD |
| şanzıman : |
8 vites Automatic
|
|
|
| Yakıt tüketimi - Şehir içi NEDC : |
14 MPG 16.9 L/100 km 17 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Şehir dışı NEDC : |
27 MPG 8.6 L/100 km 33 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Ortalama NEDC : |
20 MPG 11.6 L/100 km 24 MPG UK |
| Menzil : | 375 miles / 603 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
18.5 gallons 70 L 15.4 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) : | 270 g/km (Jaguar) |
| Emisyon Standardı : | Euro 5 |
| Katalizör : | Y |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 155 Mph / 250 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 4.9 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 114.53 inç / 290.9 cm |
| Uzunluk : | 195.31 inç / 496.1 cm |
| Genişlik : | 73.9 inç / 187.7 cm |
| Ayna dahil genişlik : | 81.77 inç / 207.7 cm |
| Yükseklik : | 57.48 inç / 146.0 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 61.38 inç / 155.9 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 61.85 inç / 157.1 cm |
| Treyler yükü : | 4079 lbs / 1850 kg |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | 0.29 |
| Ağırlık : | 4134 lbs / 1875 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 3.7 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 17.7 cu-ft / 500 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
||
| Arka frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 255/35 R20 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 285/30 R20 | ||
| Dönüş açısı : | 37.7 feet / 11.5 m | ||
| Ön süspansiyon : | Double wishbone. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR ne kadar hızlı?
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 4.9 saniyede ulaşır ve maksimum hızı 250 km/h / 155 mph'dir.
2012 Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2012 Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR 510 PS / 503 bhp / 375 kW beygir gücüne sahiptir.
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR ne kadar ağırlığa sahip?
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR 1875 Kg / 4134 lbs ağırlığındadır.
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR yakıt tüketimi nedir?
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR yakıt tüketimi Şehir içi NEDC 14 MPG / 16.9 L/100 km / 17 MPG UK / Şehir dışı NEDC 27 MPG / 8.6 L/100 km / 33 MPG UK / Ortalama NEDC 20 MPG / 11.6 L/100 km / 24 MPG UK'dir.
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR hangi motora sahip?
Jaguar XF (X250) 2011 5.0 V8 S/C XFR V 8, Benzin motoruna ve 5000 cm3 / 305.1 cu-in kapasitesine sahiptir.
-2011-7ee54f5355a1b50d43.jpg)
-2.jpg)





-2.jpg)