Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 Technische Gegevens
(2022 - 2024) - Jaren 2022, 2023, 2024Belangrijkste specificaties
1499 cm3
131 PS / 96 kW
300 Nm
206 km/h
4.8 L/100 km
59 MPG UK
|
|
| Generatie : | C4 X - 2022 New Model |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 4 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | YH01 |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 91.5 cu-in / 1499 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.95 x 3.34 inches 75.0 x 84.8 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 16.4 |
| Totaal max. vermogen : |
129 HP / 131 PS / 96 kW @ 3750 tpm |
| Totaal max. koppel : |
221 lb-ft / 300 Nm @ 1750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
8 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik laag WLTP: |
42 MPG 5.6 L/100 km 50 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik medium WLTP: |
50 MPG 4.7 L/100 km 60 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik hoog WLTP: |
57 MPG 4.1 L/100 km 69 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik zeer hoog WLTP: |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
49 MPG 4.8 L/100 km 59 MPG UK |
| Actieradius (WLTP): | 647 miles / 1041 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 126 g/km (Citroen) |
| Emissienorm : | Euro 6d - WLTP |
| Katalysator : | Particle Filter (with SCR cat.) |
|
|
| Topsnelheid : | 128 Mph / 206 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 10.8 s |
|
|
| Wielbasis : | 105.12 inches / 267.0 cm |
| Lengte : | 181.1 inches / 460.0 cm |
| Breedte : | 72.2 inches / 183.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 80 inches / 203.2 cm |
| Hoogte : | 60.04 inches / 152.5 cm |
| Max aanhangermassa : | 2646 lbs / 1200 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3075 lbs / 1395 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 10.6 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 18 cu-ft / 510 L |
| Kofferbak eerste rij : | 48 cu-ft / 1360 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R18 | ||
| Infowielophanging achter : | Coil Springs. | ||
| infowielophanging voor : | Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8?
De Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 10.8 seconden en heeft een topsnelheid van 206 km/h / 128 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2022 Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8?
De 2022 Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 heeft 131 PS / 129 bhp / 96 kW.
Hoeveel weegt een Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8?
De Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 weegt 1395 Kg / 3075 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8?
Het brandstofverbruik van de Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 is 42 MPG / 5.6 L/100 km / 50 MPG UK Verbruik laag WLTP / 50 MPG / 4.7 L/100 km / 60 MPG UK Verbruik medium WLTP / 57 MPG / 4.1 L/100 km / 69 MPG UK Verbruik hoog WLTP / 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK Verbruik zeer hoog WLTP / 49 MPG / 4.8 L/100 km / 59 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Welke motor heeft de Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8?
De Citroen C4 X BlueHDi 130 EAT8 heeft een In lijn 4, Diesel motor met een cilinderinhoud van 1499 cm3 / 91.5 cu-in.




-c77aa47f6725cf2974.jpg)
-1.jpg)

