Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD Technische Gegevens
(2023 - ) - Jaren 2023, 2024, 2025, 2026Belangrijkste specificaties
510 PS / 375 kW
741 Nm
262 km/h
528 km
476 km
|
|
| Generatie : | Model 3 - 2023 Facelift |
| Carrosserie : | Fastback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Engine Type : | Elektrische |
| Totaal elektromotor vermogen : | 503 HP / 510 PS / 375 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 546 lb-ft / 741 Nm |
| Totaal max. vermogen : | 503 HP / 510 PS / 375 kW |
| Totaal max. koppel : | 546 lb-ft / 741 Nm |
| Number of electric engines: | 2 |
| Electric engine 1 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Rear Axle Electric Engine Power: | 406 HP / 412 PS / 303 kW |
| Electric engine 2 type: | ASM - Asynchronous Motor |
| Front Axle Electric Engine Power: | 212 HP / 215 PS / 158 kW |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
1 versnellingen Reduction Gear
|
|
|||||||||||||
| Actieradius (EPA): | 296 miles / 476 km | ||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 328 miles / 528 km | ||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.44 miles/ kWh (14 kWh / 100 km) | ||||||||||||
| Accutype : | Lithium-ion | ||||||||||||
| Accu voltage : | 355 V | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| snellaadvermogen : | 250.0 kW | ||||||||||||
| Accu capaciteit : | 82.0 kWh | ||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 77.0 kWh | ||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 0 g/km (Tesla) | ||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 163 Mph / 262 km/h |
| Acceleratie van 0-60 mp/u (0-96 Km/u) : | 2.9 s |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 3.1 s |
|
|
| Wielbasis : | 113.19 inches / 287.5 cm |
| Lengte : | 185.83 inches / 472.0 cm |
| Breedte : | 72.83 inches / 185.0 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 82.24 inches / 208.9 cm |
| Hoogte : | 56.34 inches / 143.1 cm |
| Spoorbreedte voor : | 62.36 inches / 158.4 cm |
| Spoorbreedte achter : | 61.81 inches / 157.0 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.04 inches / 12.8 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.219 |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4231 lbs / 1919 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 3.8 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 21 cu-ft / 594 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 235/35 R20 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 235/35 R20 | ||
| Draaicirkel : | 38.4 feet / 11.7 m | ||
| Infowielophanging achter : | Double wishbone. Coil Springs. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD?
De Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 3.1 seconden en van 0 tot 96 km/h (0 tot 60 mph) in 2.9 seconden, met een topsnelheid van 262 km/h / 163 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2023 Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD?
De 2023 Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD heeft 510 PS / 503 bhp / 375 kW.
Hoeveel weegt een Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD?
De Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD weegt 1919 Kg / 4231 lbs.
Wat is het elektrische bereik van de Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD?
Het elektrische bereik van de Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD is 476 Km / 296 miles EPA, 528 Km / 328 miles WLTP.
Welke motor heeft de Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD?
De Tesla Model 3 2023 Performance 82 kWh AWD heeft 2 elektrische motor(en) PSM - Permanent Magnet Synchronous MotorPSM - Permanent Magnet Synchronous Motor + ASM - Asynchronous Motor.





-e2764b585a8d035928.jpg)

-5019db84b50e2d2186.jpg)