Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic Technische Gegevens
(2004 - 2006) - Jaren 2004, 2005, 2006
|
|
| Generatie : | Alto 6th Gen (HA24) |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | K6A |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Multipoint Indirect Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 40.2 cu-in / 658 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.68 x 2.38 inches 68.0 x 60.4 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 10.5 |
| Totaal max. vermogen : |
53 HP / 54 PS / 40 kW @ 6500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
44 lb-ft / 61 Nm @ 4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
4 versnellingen Automatic
Transmissie Relations
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: Final Drive Ratio: 5.34 |
|
|
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
7.9 gallons 30 L 6.6 UK gallons |
| Katalysator : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Topsnelheid : | - Mph / - km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | - s |
|
|
| Wielbasis : | 92.91 inches / 236.0 cm |
| Lengte : | 133.66 inches / 339.5 cm |
| Breedte : | 58.07 inches / 147.5 cm |
| Hoogte : | 59.06 inches / 150.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Spoorbreedte achter : | 50.79 inches / 129.0 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.91 inches / 15.0 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 1676 lbs / 760 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 14.1 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 155/65 R13 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 155/65 R13 | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | De-Dion axle. Coil Springs. | ||
Hoeveel pk (hp) heeft een 2004 Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
De 2004 Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic heeft 54 PS / 53 bhp / 40 kW.
Hoeveel weegt een Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
De Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic weegt 760 Kg / 1676 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
Het brandstofverbruik van de Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic is .
Welke motor heeft de Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
De Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 658 cm3 / 40.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
De Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic is 133.66 inches / 339.5 cm lang, 58.07 inches / 147.5 cm breed en 59.06 inches / 150.0 cm hoog, met een wielbasis van 92.91 inches / 236.0 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic?
De Suzuki Alto 6 JDM 0.7i 4-speed Automatic biedt - cu-ft / - L aan bagageruimte.








-(ab-04-25)-19a54ea4e5bb7c8191.jpg)
