GWM ORA 03 GT 63kWh Technische Gegevens
(2024 - ) - Jaren 2024, 2025, 2026Belangrijkste specificaties
171 PS / 126 kW
250 Nm
160 km/h
400 km
|
|
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Engine Type : | Elektrische |
| Totaal elektromotor vermogen : | 169 HP / 171 PS / 126 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 184 lb-ft / 250 Nm |
| Totaal max. vermogen : | 169 HP / 171 PS / 126 kW |
| Totaal max. koppel : | 184 lb-ft / 250 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Electric engine 1 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Front Axle Electric Engine Power: | 169 HP / 171 PS / 126 kW |
| Front Axle Electric Engine Torque: | 184 lb-ft / 250 Nm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
1 versnellingen Reduction Gear
|
|
|||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 249 miles / 400 km | ||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 3.70 miles/ kWh (16.8 kWh / 100 km) | ||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| snellaadvermogen : | 67.0 kW | ||||||||||||
| Accu capaciteit : | 63.1 kWh | ||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 59.3 kWh | ||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 0 g/km (GWM) | ||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 99 Mph / 160 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 8.2 s |
|
|
| Wielbasis : | 104.33 inches / 265.0 cm |
| Lengte : | 167.48 inches / 425.4 cm |
| Breedte : | 72.76 inches / 184.8 cm |
| Hoogte : | 63.11 inches / 160.3 cm |
| Bodemvrijheid : | 5.31 inches / 13.5 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3649 lbs / 1655 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 9.7 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 8.1 cu-ft / 228 L |
| Kofferbak eerste rij : | 30.3 cu-ft / 858 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/50 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/50 R18 | ||
| Draaicirkel : | 36.7 feet / 11.2 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Torsion beam. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een GWM ORA 03 GT 63kWh?
De GWM ORA 03 GT 63kWh kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 8.2 seconden en heeft een topsnelheid van 160 km/h / 99 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2024 GWM ORA 03 GT 63kWh?
De 2024 GWM ORA 03 GT 63kWh heeft 171 PS / 169 bhp / 126 kW.
Hoeveel weegt een GWM ORA 03 GT 63kWh?
De GWM ORA 03 GT 63kWh weegt 1655 Kg / 3649 lbs.
Wat is het elektrische bereik van de GWM ORA 03 GT 63kWh?
Het elektrische bereik van de GWM ORA 03 GT 63kWh is 400 Km / 249 miles WLTP.
Welke motor heeft de GWM ORA 03 GT 63kWh?
De GWM ORA 03 GT 63kWh heeft 1 elektrische motor(en) PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor.







-15.jpg)

