Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP Technische Gegevens
(2010 - )Belangrijkste specificaties
1560 cm3
109 PS / 80 kW
260 Nm
173 km/h
|
|
| Generatie : | Berlingo 2 |
| Carrosserie : | - |
| Aantal deurs : | 4 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Cilinderinhoud : | 95.2 cu-in / 1560 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.95 x 3.48 inches 75 x 88.3 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo (TGV) + Intercooler |
| Compressieverhouding : | 17.6 |
| Totaal max. vermogen : |
108 HP / 109 PS / 80 kW @ 4000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
191 lb-ft / 260 Nm @ 1750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
35 MPG 6.8 L/100 km 42 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
48 MPG 4.9 L/100 km 58 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
42 MPG 5.6 L/100 km 50 MPG UK |
| Actieradius : | 666 miles / 1071 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
15.9 gallons 60 L 13.2 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 147 g/km (Citroen) |
Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP Safety Ratings |
|
| Euro NCAP |
Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP
Euro NCAP Safety Rating
Adult: Pedestrian: Child: 4 of 5 2 of 5 4 of 5
Tested on: 2008
|
|
|
| Topsnelheid : | 108 Mph / 173 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 12.5 s |
| Acceleratie van 0-1000m : | 34 s |
|
|
| Wielbasis : | 107.4 inches / 272.8 cm |
| Lengte : | 172.44 inches / 438.0 cm |
| Breedte : | 71.26 inches / 181.0 cm |
| Hoogte : | 73.31 inches / 186.2 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3316 lbs / 1504 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 13.8 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R16 | ||
| Infowielophanging achter : | Independent MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-Independent. Coil Springs. Torsion bar. | ||
Hoe snel is een Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP?
De Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 12.5 seconden en heeft een topsnelheid van 173 km/h / 108 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2010 Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP?
De 2010 Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP heeft 109 PS / 108 bhp / 80 kW.
Hoeveel weegt een Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP?
De Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP weegt 1504 Kg / 3316 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP?
Het brandstofverbruik van de Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 35 MPG / 6.8 L/100 km / 42 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 48 MPG / 4.9 L/100 km / 58 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 42 MPG / 5.6 L/100 km / 50 MPG UK.
Welke motor heeft de Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP?
De Citroen Berlingo II XTR 1.6 HDi 110 FAP heeft een In lijn 4, Diesel motor met een cilinderinhoud van 1560 cm3 / 95.2 cu-in.





