Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto Teknik özellikler
(2024 - ) - Üretim Yılı 2024, 2025, 2026
|
|
| Nesil : | Transit Custom 2 - 2024 New Model |
| Kasa tipi : | Motorhome |
| Kapı sayısı : | 4 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | Ford Duratec BGDA |
| Yakıt Tipi : | Plug-in Hybrid / Dizel |
| Yakıt Sistemi : | Injection |
| Motor Yağları : |
See oil information Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto Yağları - Motor yağı Tüm hava: 0W-20 OEM: WSS-M2C954-A1 API/ACEA: ACEA C6 Motor yağı miktarı (filtre ile): 7.1 L |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 151.8 cu-in / 2488 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
3.5 x 3.94 inç 89 x 100 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | Atmosferik motor |
| Sıkıştırma Oranı : | 13 |
| Maksimum beygir gücü : |
116 HP / 118 PS / 87 kW @ 5500 dev/dk |
| Maksimum tork : |
151 lb-ft / 205 Nm @ 4500 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
1 vites CVT
|
|
|
| Toplam gücü : | 230 HP / 233 PS / 171 kW |
| Toplam tork : | - lb-ft / - Nm |
| Toplam elektrikli gücü : | 150 HP / 152 PS / 112 kW |
| Toplam elektrikli tork : | 236 lb-ft / 320 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Electric engine type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Front Axle Electric Engine Power: | 150 HP / 152 PS / 112 kW |
|
|
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
16.6 gallons 63 L 13.9 UK gallons |
|
|
| Batarya tipi : | Lithium-ion |
| Batarya kapasitesi : | 16.5 kWh |
| Net batarya kapasitesi : | 11.8 kWh |
| Emisyon Standardı : | Euro 6e |
| Katalizör : | Y |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | - Mph / - km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | - s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 122.05 inç / 310.0 cm |
| Uzunluk : | 198.82 inç / 505.0 cm |
| Genişlik : | 80 inç / 203.2 cm |
| Ayna dahil genişlik : | 89.57 inç / 227.5 cm |
| Yükseklik : | 81.1 inç / 206.0 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 67.91 inç / 172.5 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 67.56 inç / 171.6 cm |
| İç uzunluk : | 65.24 inç / 165.7 cm |
| İç yükseklik : | 56.42 inç / 143.3 cm |
| Arka kapı genişliği : | 55.12 inç / 140.0 cm |
| Arka kapı yüksekliği : | 51.73 inç / 131.4 cm |
| Yan kayar kapı genişliği : | 40.55 inç / 103.0 cm |
| Yan kayar kapı yüksekliği : | 51.22 inç / 130.1 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | - |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (12.13 inç / 308 mm) |
||
| Arka frenler : |
Disk (11.97 inç / 304 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 215/60 R17 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 215/60 R17 | ||
| Ön süspansiyon : | MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Independent. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
2024 Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2024 Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto 233 PS / 230 bhp / 171 kW beygir gücüne sahiptir.
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto yakıt tüketimi nedir?
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto yakıt tüketimi 'dir.
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto elektrik menzili nedir?
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto elektrik menzili 'dir.
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto hangi motora sahip?
Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto, Sıralı 4, Hybrid / Dizel bir motora sahiptir ve motor hacmi 2488 cm3 / 151.8 cu-in’dır. Ford Transit Custom Nugget L1 2024 340 2.5 Duratec PHEV Active Auto ayrıca PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor tipinde 1 adet elektrikli motora sahiptir.








