Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 Dane Techniczne
(2019 - )Najważniejsze specyfikacje
999 cm3
73 PS / 54 kW
95 Nm
163 km/h
|
|
| Generacja : | 3 |
| Karoseria : | Hatchback |
| Liczba drzwi : | 5 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 3 |
| Oznaczenie silnika : | - |
| Rodzaj paliwa : | Benzyna |
| Układ paliwowy : | Multi-port Injection |
| Wyrównanie silnika : | poprzecznie |
| pozycją silnika : | Z tyłu |
| Pojemność skokowa : | 61 cu-in / 999 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
2.84 x 3.2 cale 72.2 x 81.3 mm |
| Ilość wentyle : | 12 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | wolnossącySilnik wolnossący |
| Stopień sprężania : | 10.5 |
| Maksymalna moc : |
72 HP / 73 PS / 54 kW @ 6250 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
70 lb-ft / 95 Nm @ 4000 obr./min |
| Napęd : | RWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
5 biegów Manual
Przeniesienie napędu stosunki
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: Final Drive Ratio: 3.73 |
|
|
| Zużycie paliwa - Cykl miejski NEDC : |
45 MPG 5.2 L/100 km 54 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski NEDC : |
62 MPG 3.8 L/100 km 74 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany NEDC : |
55 MPG 4.3 L/100 km 66 MPG UK |
| Zasięg : | 505 miles / 813 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
9.2 gallons 35 L 7.7 UK gallons |
| Emisja CO2 : | 99 g/km (Renault) |
| Emisja CO2 WLTP : | - g/km (Renault) |
| Katalizator : | Y |
|
|
| Prędkość maksymalna : | 101 Mph / 163 km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | 14.7 s |
|
|
| Rozstaw osi : | 98.11 cale / 249.2 cm |
| Długość : | 142.32 cale / 361.5 cm |
| Szerokość : | 64.8 cale / 164.6 cm |
| Wysokość : | 60.67 cale / 154.1 cm |
| Przednią oś szerokość : | 57.17 cale / 145.2 cm |
| Tylna oś szerokość : | 56.1 cale / 142.5 cm |
| Prześwit : | 6.69 cale / 17.0 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | - |
| Masa własna : | 2176 lbs / 987 kg |
| Sucha masa : | 1960 lbs / 889 kg |
| Moc-masa stosunek : | 13.5 kg/hp |
|
|
| Liczba miejsc : | 4 siedzenia |
| Pojemność bagażnika : | od 7.7 cu-ft / 219 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (10.2 cale / 259 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Bębnowe (7.99 cale / 203 mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 165/65 R15 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 185/60 R15 | ||
| Średnica zawracania : | 28.5 feet / 8.7 m | ||
| Przednich zawieszenie : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Semi-independent. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Jak szybki jest Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 przyspiesza od 0 do 100 km/h (0 do 62 mph) w 14.7 sekund i od 0 do 96 km/h (0 do 60 mph) w - sekund, osiągając maksymalną prędkość 163 km/h / 101 mph.
Ile koni mechanicznych (hp) ma 2019 Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
2019 Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 ma 73 PS / 72 bhp / 54 kW.
Ile waży Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 waży 987 Kg / 2176 lbs.
Jakie jest spalanie Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Spalanie Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 wynosi Cykl miejski NEDC 45 MPG / 5.2 L/100 km / 54 MPG UK / Cykl pozamiejski NEDC 62 MPG / 3.8 L/100 km / 74 MPG UK / Cykl mieszany NEDC 55 MPG / 4.3 L/100 km / 66 MPG UK.
Jaki silnik ma Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 ma silnik Rzędowy 3, Benzyna o pojemności 999 cm3 / 61 cu-in.
Jakie są wymiary Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 ma 142.32 cale / 361.5 cm długości, 64.8 cale / 164.6 cm szerokości i 60.67 cale / 154.1 cm wysokości, z rozstawem osi 98.11 cale / 249.2 cm.
Ile przestrzeni bagażowej ma Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75?
Renault Twingo 3 Phase 2 SCe 75 oferuje - cu-ft / 219-980 L przestrzeni bagażowej, która zwiększa się do - cu-ft / - L po złożeniu tylnych siedzeń.





