Alpine A110 2022 R Ultime Dane Techniczne
(2024 - ) - lata 2024, 2025, 2026Najważniejsze specyfikacje
1798 cm3
345 PS / 254 kW
420 Nm
285 km/h
6.9 L/100 km
41 MPG UK
|
|||
| Generacja : | A110 2nd Gen (AEF) - 2022 Update | ||
| Karoseria : | Coupé | ||
| Liczba drzwi : | 2 drzwi | ||
| Produkcja : | 110 jednostek | ||
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 4 |
| Oznaczenie silnika : | Renault M5Pt |
| Rodzaj paliwa : | Benzyna |
| Układ paliwowy : | Direct Injection |
| Smarowanie : |
See oil information Alpine A110 2022 R Ultime Specyfikacja oleju - Olej silnikowy Wszystko pogoda: 0W40 OEM: RN17 RSA API/ACEA: ACEA C3 Pojemność silnik olej (z filtrem): 4.2 L |
| Wyrównanie silnika : | poprzecznie |
| pozycją silnika : | Centralnie |
| Pojemność skokowa : | 109.7 cu-in / 1798 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
3.14 x 3.55 cale 79.7 x 90.1 mm |
| Ilość wentyle : | 16 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | Turbo Intercooler |
| Stopień sprężania : | 9.0 |
| Maksymalna moc : |
340 HP / 345 PS / 254 kW @ 6000 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
309 lb-ft / 420 Nm @ 3200 obr./min |
| Napęd : | RWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
7 biegów Dualclutch Automatic
|
|
|
| Zużycie paliwa - cyklu mieszanym WLTP: |
34 MPG 6.9 L/100 km 41 MPG UK |
| Zasięg (WLTP): | 405 miles / 652 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
11.9 gallons 45 L 9.9 UK gallons |
| Emisja CO2 WLTP : | 157 g/km (Alpine) |
| Standard ekologiczny : | Euro 6e |
| Katalizator : | Particle Filter |
|
|
| Prędkość maksymalna : | 177 Mph / 285 km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | 3.8 s |
|
|
| Rozstaw osi : | 95.28 cale / 242.0 cm |
| Długość : | 164.61 cale / 418.1 cm |
| Szerokość : | 70.79 cale / 179.8 cm |
| Szerokość z lusterkami : | 77.95 cale / 198.0 cm |
| Wysokość : | 49.29 cale / 125.2 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | - |
| Masa własna : | 2535 lbs / 1150 kg |
| Moc-masa stosunek : | 3.3 kg/hp |
|
|
| Liczba miejsc : | 2 siedzenia |
| Pojemność bagażnika : | 3.4 cu-ft / 96 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (12.99 cale / 330 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (- cale / - mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 205/45 R18 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 235/40 R18 | ||
| Średnica zawracania : | 38.4 feet / 11.7 m | ||
| Przednich zawieszenie : | Independent Double wishbone. Ohlins struts. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Independent Double wishbone. Ohlins struts. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Jak szybki jest Alpine A110 2022 R Ultime?
Alpine A110 2022 R Ultime przyspiesza od 0 do 100 km/h (0 do 62 mph) w 3.8 sekund i osiąga maksymalną prędkość 285 km/h / 177 mph.
Ile koni mechanicznych (hp) ma 2024 Alpine A110 2022 R Ultime?
2024 Alpine A110 2022 R Ultime ma 345 PS / 340 bhp / 254 kW.
Ile waży Alpine A110 2022 R Ultime?
Alpine A110 2022 R Ultime waży 1150 Kg / 2535 lbs.
Jakie jest spalanie Alpine A110 2022 R Ultime?
Spalanie Alpine A110 2022 R Ultime wynosi 34 MPG / 6.9 L/100 km / 41 MPG UK cyklu mieszanym WLTP.
Jaki silnik ma Alpine A110 2022 R Ultime?
Alpine A110 2022 R Ultime ma silnik Rzędowy 4, Benzyna o pojemności 1798 cm3 / 109.7 cu-in.
Jakie są wymiary Alpine A110 2022 R Ultime?
Alpine A110 2022 R Ultime ma 164.61 cale / 418.1 cm długości, 70.79 cale / 179.8 cm szerokości i 49.29 cale / 125.2 cm wysokości, z rozstawem osi 95.28 cale / 242.0 cm.
Ile przestrzeni bagażowej ma Alpine A110 2022 R Ultime?
Alpine A110 2022 R Ultime oferuje 3.4 cu-ft / 96 L przestrzeni bagażowej.





-c125711-99.jpg)


