Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic Dane Techniczne
(1996 - 1999) - lata 1996, 1997, 1998, 1999
|
|
| Generacja : | E36 |
| Karoseria : | Cabrio |
| Liczba drzwi : | 2 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 6 |
| Oznaczenie silnika : | E4 |
| Rodzaj paliwa : | Benzyna |
| Układ paliwowy : | Multi-port Indirect Injection |
| Wyrównanie silnika : | wzdłużnie |
| pozycją silnika : | Przód |
| Pojemność skokowa : | 192.3 cu-in / 3152 cm3 |
| Ilość wentyle : | 24 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | wolnossącySilnik wolnossący |
| Maksymalna moc : |
261 HP / 265 PS / 195 kW @ 5800 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
243 lb-ft / 330 Nm @ 4400 obr./min |
| Napęd : | RWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
5 biegów Automatic
|
|
|
| Pojemność zbiornika paliwa : |
17.2 gallons 65 L 14.3 UK gallons |
| Katalizator : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Prędkość maksymalna : | - Mph / - km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | - s |
|
|
| Rozstaw osi : | 106.3 cale / 270.0 cm |
| Długość : | 174.53 cale / 443.3 cm |
| Szerokość : | 67.32 cale / 171.0 cm |
| Wysokość : | 52.28 cale / 132.8 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | 0.35 |
| Masa własna : | 3197 lbs / 1450 kg |
| Moc-masa stosunek : | 5.5 kg/hp |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (- cale / - mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (- cale / - mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 235/40 R17 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 235/40 R17 | ||
| Przednich zawieszenie : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Independent. Coil Springs. Semi-trailing arm. | ||
Ile koni mechanicznych (hp) ma 1996 Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic?
1996 Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic ma 265 PS / 261 bhp / 195 kW.
Ile waży Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic?
Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic waży 1450 Kg / 3197 lbs.
Jakie jest spalanie Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic?
Spalanie Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic wynosi .
Jaki silnik ma Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic?
Alpina E36 3 Series Cabriolet B3 3.2 Switch-Tronic ma silnik Rzędowy 6, Benzyna o pojemności 3152 cm3 / 192.3 cu-in.



-1.jpg)





