Volvo ES90 Twin Motor AWD Technische Gegevens
(2025 - ) - Jaren 2025, 2026Belangrijkste specificaties
449 PS / 330 kW
670 Nm
180 km/h
700 km
|
|
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Engine Type : | Elektrische |
| Totaal elektromotor vermogen : | 443 HP / 449 PS / 330 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 494 lb-ft / 670 Nm |
| Totaal max. vermogen : | 443 HP / 449 PS / 330 kW |
| Totaal max. koppel : | 494 lb-ft / 670 Nm |
| Number of electric engines: | 2 |
| Electric engine 1 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Front Axle Electric Engine Power: | 175 HP / 177 PS / 130 kW |
| Front Axle Electric Engine Torque: | 195 lb-ft / 265 Nm |
| Electric engine 2 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Rear Axle Electric Engine Power: | 268 HP / 272 PS / 200 kW |
| Rear Axle Electric Engine Torque: | 298 lb-ft / 405 Nm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
1 versnellingen Reduction Gear
|
|
|||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 435 miles / 700 km | ||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 3.63 miles/ kWh (17.1 kWh / 100 km) | ||||||||||||
| Accutype : | Lithium-ion | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| snellaadvermogen : | 350.0 kW | ||||||||||||
| Accu capaciteit : | 106.0 kWh | ||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 102.0 kWh | ||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 0 g/km (Volvo) | ||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 112 Mph / 180 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 5.5 s |
|
|
| Wielbasis : | 122.13 inches / 310.2 cm |
| Lengte : | 196.85 inches / 500.0 cm |
| Breedte : | 76.46 inches / 194.2 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 83.46 inches / 212.0 cm |
| Hoogte : | 60.87 inches / 154.6 cm |
| Spoorbreedte voor : | 65.59 inches / 166.6 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.65 inches / 164.2 cm |
| Max aanhangermassa : | 4409 lbs / 2000 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.25 |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5794 lbs / 2628 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 5.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Beenruimte voorin : | 42.48 inches / 107.9 cm |
| Beenruimte achterin : | 35.39 inches / 89.9 cm |
| Schouderruimte voorin : | 57.05 inches / 144.9 cm |
| Schouderruimte achterin : | 55.98 inches / 142.2 cm |
| Hoofdruimte voorin : | 42.32 inches / 107.5 cm |
| Hoofdruimte achterin : | 37.8 inches / 96.0 cm |
| Heupruimte voorin : | 54.76 inches / 139.1 cm |
| Heupruimte achterin : | 54.96 inches / 139.6 cm |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 15 cu-ft / 424 L |
| Kofferbak eerste rij : | 44.4 cu-ft / 1256 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (14.41 inches / 366 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (14.17 inches / 360 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 245/45 R21 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 275/40 R21 | ||
| Draaicirkel : | 40 feet / 12.2 m | ||
| Infowielophanging achter : | Pneumatic-Air. | ||
| infowielophanging voor : | Pneumatic-Air. | ||
Hoe snel is een Volvo ES90 Twin Motor AWD?
De Volvo ES90 Twin Motor AWD kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 5.5 seconden en heeft een topsnelheid van 180 km/h / 112 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2025 Volvo ES90 Twin Motor AWD?
De 2025 Volvo ES90 Twin Motor AWD heeft 449 PS / 443 bhp / 330 kW.
Hoeveel weegt een Volvo ES90 Twin Motor AWD?
De Volvo ES90 Twin Motor AWD weegt 2628 Kg / 5794 lbs.
Wat is het elektrische bereik van de Volvo ES90 Twin Motor AWD?
Het elektrische bereik van de Volvo ES90 Twin Motor AWD is 700 Km / 435 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volvo ES90 Twin Motor AWD?
De Volvo ES90 Twin Motor AWD heeft 2 elektrische motor(en) PSM - Permanent Magnet Synchronous MotorPSM - Permanent Magnet Synchronous Motor + PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor.







