Seat Ibiza SC (6P) 1.4 TDI 75HP Technische Gegevens
(2015 - 2017) - Jaren 2015, 2016, 2017Belangrijkste specificaties
Diesel
86.8 cu-in
1422 cm3
1422 cm3
In lijn 3
74 HP
75 PS / 55 kW
75 PS / 55 kW
154 lb-ft
210 Nm
210 Nm
108 Mph
173 km/h
173 km/h
69 MPG
3.4 L/100 km
83 MPG UK
3.4 L/100 km
83 MPG UK
|
|
| Generatie : | Ibiza 4 (6J/6P) |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Aantal deurs : | 3 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection. |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 86.8 cu-in / 1422 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.13 x 3.76 inches 79.5 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo (TGV) + Intercooler |
| Compressieverhouding : | 16.2 |
| Totaal max. vermogen : |
74 HP / 75 PS / 55 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
154 lb-ft / 210 Nm @ 1750-2000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
Transmissie Relations
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: |
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld : |
69 MPG 3.4 L/100 km 83 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
69 MPG 3.4 L/100 km 83 MPG UK |
| Actieradius : | 822 miles / 1323 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.9 gallons 45 L 9.9 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 88 g/km (Seat) |
| Emissienorm : | Euro VI |
|
|
| Topsnelheid : | 108 Mph / 173 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 13.0 s |
|
|
| Wielbasis : | 97.2 inches / 246.9 cm |
| Lengte : | 159.17 inches / 404.3 cm |
| Breedte : | 66.65 inches / 169.3 cm |
| Hoogte : | 56.22 inches / 142.8 cm |
| Spoorbreedte voor : | 57.68 inches / 146.5 cm |
| Spoorbreedte achter : | 57.36 inches / 145.7 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2546 lbs / 1155 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 15.4 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Stoelindeling : | 2+3 |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 10.3 cu-ft / 292 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (10.08 inches / 256 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (7.87 inches / 200 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 185/60 R15 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 185/60 R15 | ||
| Type stuurinrichting : | Rack and pinion Electric | ||
| Infowielophanging achter : | MacPherson struts. Coil springs. | ||
| infowielophanging voor : | Coil Springs. Torsion bar. | ||
-c705ae59bc5d20e525.jpg)




-5375633383e62d4c30.jpg)


