Renault Scenic 1 1.6 16v Technische Gegevens
(1999 - 2003) - Jaren 1999, 2000, 2001, 2002, 2003Belangrijkste specificaties
1598 cm3
110 PS / 81 kW
148 Nm
185 km/h
|
|
| Generatie : | Mégane Scénic |
| Carrosserie : | - |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | MPI |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Cilinderinhoud : | 97.5 cu-in / 1598 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.13 x 3.17 inches 79.5 x 80.5 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 10.0 |
| Totaal max. vermogen : |
109 HP / 110 PS / 81 kW @ 5750 tpm |
| Totaal max. koppel : |
109 lb-ft / 148 Nm @ 3750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
25 MPG 9.6 L/100 km 29 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
39 MPG 6 L/100 km 47 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
32 MPG 7.3 L/100 km 39 MPG UK |
| Actieradius : | 510 miles / 821 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
15.9 gallons 60 L 13.2 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 173 g/km (Renault) |
|
|
| Topsnelheid : | 115 Mph / 185 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 11.2 s |
|
|
| Wielbasis : | 101.57 inches / 258.0 cm |
| Lengte : | 164.17 inches / 417.0 cm |
| Breedte : | 66.93 inches / 170.0 cm |
| Hoogte : | 66.14 inches / 168.0 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2701 lbs / 1225 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 11.1 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | van 14.5 cu-ft / 410 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 185/65 R15 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 185/65 R15 | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | - | ||
Hoe snel is een Renault Scenic 1 1.6 16v?
De Renault Scenic 1 1.6 16v kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 11.2 seconden en heeft een topsnelheid van 185 km/h / 115 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 1999 Renault Scenic 1 1.6 16v?
De 1999 Renault Scenic 1 1.6 16v heeft 110 PS / 109 bhp / 81 kW.
Hoeveel weegt een Renault Scenic 1 1.6 16v?
De Renault Scenic 1 1.6 16v weegt 1225 Kg / 2701 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Renault Scenic 1 1.6 16v?
Het brandstofverbruik van de Renault Scenic 1 1.6 16v is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 25 MPG / 9.6 L/100 km / 29 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 39 MPG / 6 L/100 km / 47 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 32 MPG / 7.3 L/100 km / 39 MPG UK.
Welke motor heeft de Renault Scenic 1 1.6 16v?
De Renault Scenic 1 1.6 16v heeft een In lijn 4, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1598 cm3 / 97.5 cu-in.






