Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo Technische Gegevens
(2024 - ) - Jaren 2024, 2025, 2026Belangrijkste specificaties
1199 cm3
136 PS / 100 kW
230 Nm
206 km/h
5.6 L/100 km
50 MPG UK
|
|
| Generatie : | Mokka B - 2025 Facelift |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | PSA Puretech HN09 EB2LTDH2 |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor lubrication : |
See oil information Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 0W20 OEM: PSA B71 2010 API/ACEA: ACEA C6 Motorolie capaciteit (met filter): 3.6 L |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 73.2 cu-in / 1199 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.95 x 3.56 inches 75 x 90.5 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 11.5 |
| Totaal max. vermogen : |
134 HP / 136 PS / 100 kW @ 5500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
169 lb-ft / 230 Nm @ 1750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik laag WLTP: |
36 MPG 6.6 L/100 km 43 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik medium WLTP: |
45 MPG 5.2 L/100 km 54 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik hoog WLTP: |
48 MPG 4.9 L/100 km 58 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik zeer hoog WLTP: |
39 MPG 6.1 L/100 km 46 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
42 MPG 5.6 L/100 km 50 MPG UK |
| Actieradius (WLTP): | 488 miles / 785 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.6 gallons 44 L 9.7 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 127 g/km (Opel) |
| Emissienorm : | Euro 6e |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 128 Mph / 206 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 9.1 s |
| EU-rijgeluid : | 67 dB |
|
|
| Wielbasis : | 100.67 inches / 255.7 cm |
| Lengte : | 163.39 inches / 415.0 cm |
| Breedte : | 70.35 inches / 178.7 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 78.23 inches / 198.7 cm |
| Hoogte : | 60.43 inches / 153.5 cm |
| Spoorbreedte voor : | 60.94 inches / 154.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 60.94 inches / 154.8 cm |
| Max aanhangermassa : | 2646 lbs / 1200 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2853 lbs / 1294 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 10 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 12.4 cu-ft / 350 L |
| Kofferbak eerste rij : | 39 cu-ft / 1105 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 36.4 feet / 11.1 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Beam Axle. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 9.1 seconden en heeft een topsnelheid van 206 km/h / 128 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2024 Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De 2024 Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo heeft 130 PS / 128 bhp / 96 kW.
Hoeveel weegt een Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo weegt 1294 Kg / 2853 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
Het brandstofverbruik van de Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo is 36 MPG / 6.6 L/100 km / 43 MPG UK Verbruik laag WLTP / 45 MPG / 5.2 L/100 km / 54 MPG UK Verbruik medium WLTP / 48 MPG / 4.9 L/100 km / 58 MPG UK Verbruik hoog WLTP / 39 MPG / 6.1 L/100 km / 46 MPG UK Verbruik zeer hoog WLTP / 42 MPG / 5.6 L/100 km / 50 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Welke motor heeft de Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1199 cm3 / 73.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo is 163.39 inches / 415.0 cm lang, 70.35 inches / 178.7 cm breed en 60.43 inches / 153.5 cm hoog, met een wielbasis van 100.67 inches / 255.7 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo?
De Opel Mokka B 2025 1.2 DI Turbo biedt 12.4 cu-ft / 350 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 39 cu-ft / 1105 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.






-c77aa47f6725cf2974.jpg)