Opel Astra L Sports Tourer 54 kWh Electric Technische Gegevens
(2023 - 2025) - Jaren 2023, 2024, 2025Belangrijkste specificaties
Elektrische
154 HP
156 PS / 115 kW
156 PS / 115 kW
199 lb-ft
270 Nm
270 Nm
106 Mph
170 km/h
170 km/h
257 miles
413 km
413 km
|
|
| Generatie : | Astra L - 2022 New Model |
| Carrosserie : | Estate |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Engine Type : | Elektrische |
| Totaal elektromotor vermogen : | 154 HP / 156 PS / 115 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 199 lb-ft / 270 Nm |
| Totaal max. vermogen : | 154 HP / 156 PS / 115 kW |
| Totaal max. koppel : | 199 lb-ft / 270 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Electric engine 1 type: | PSM - Permanent Magnet Synchronous Motor |
| Front Axle Electric Engine Power: | 154 HP / 156 PS / 115 kW |
| Front Axle Electric Engine Torque: | 199 lb-ft / 270 Nm @ 1750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
1 versnellingen Reduction Gear
|
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 257 miles / 413 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.14 miles/ kWh (15 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| snellaadvermogen : | 100.0 kW | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit : | 54.0 kWh | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 51.0 kWh | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 106 Mph / 170 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 9.3 s |
|
|
| Wielbasis : | 107.56 inches / 273.2 cm |
| Lengte : | 182.76 inches / 464.2 cm |
| Breedte : | 73.23 inches / 186.0 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 81.18 inches / 206.2 cm |
| Hoogte : | 58.31 inches / 148.1 cm |
| Spoorbreedte voor : | 61.06 inches / 155.1 cm |
| Spoorbreedte achter : | 60.87 inches / 154.6 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3880 lbs / 1760 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 11.3 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 18.2 cu-ft / 516 L |
| Kofferbak eerste rij : | 54.8 cu-ft / 1553 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/45 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/45 R18 | ||
| Velgen breedte voor : | 7.5" | ||
| Velgen breedte achter : | 7.5" | ||
| Draaicirkel : | 34.8 feet / 10.6 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-independent Beam Axle. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||




-1.jpg)


-2.jpg)

