Opel Ascona C 1.6 S 2-door Technische Gegevens
(1981 - 1986) - Jaren 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986Belangrijkste specificaties
Benzine
97.5 cu-in
1598 cm3
1598 cm3
In lijn 4
89 HP
90 PS / 66 kW
90 PS / 66 kW
92 lb-ft
126 Nm
126 Nm
106 Mph
170 km/h
170 km/h
27 MPG
8.6 L/100 km
33 MPG UK
8.6 L/100 km
33 MPG UK
|
|
| Generatie : | Ascona C |
| Carrosserie : | Sedan |
| Aantal deurs : | 2 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | GM Carburetor |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 97.5 cu-in / 1598 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.15 x 3.13 inches 80 x 79.5 mm |
| Aantal kleppen : | 8 Kleppen |
| Aanzuiging : | Atmosferische motor |
| Compressieverhouding : | 9.2 |
| Totaal max. vermogen : |
89 HP / 90 PS / 66 kW @ 5800 tpm |
| Totaal max. koppel : |
92 lb-ft / 126 Nm @ 3800 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld : |
27 MPG 8.6 L/100 km 33 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom: |
39 MPG 6 L/100 km 47 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - snelweg: |
28 MPG 8.3 L/100 km 34 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde : |
24 MPG 9.9 L/100 km 29 MPG UK |
| Actieradius : | 441 miles / 709 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
16.1 gallons 61 L 13.4 UK gallons |
|
|
| Topsnelheid : | 106 Mph / 170 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 12.5 s |
|
|
| Wielbasis : | 101.34 inches / 257.4 cm |
| Lengte : | 171.89 inches / 436.6 cm |
| Breedte : | 65.67 inches / 166.8 cm |
| Hoogte : | 54.92 inches / 139.5 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2183 lbs / 990 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 11 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Stoelindeling : | 2+3 |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Trommels (- inches / - mm) |
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R14 |
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 195/60 R14 |

-2.jpg)






-2.jpg)