Mini Countryman (F60 LCI) Cooper SD ALL4 Technische Gegevens
(2020 - )Belangrijkste specificaties
Diesel
121.7 cu-in
1995 cm3
1995 cm3
In lijn 4
187 HP
190 PS / 140 kW
190 PS / 140 kW
295 lb-ft
400 Nm
400 Nm
139 Mph
224 km/h
224 km/h
44 MPG
5.4 L/100 km
52 MPG UK
5.4 L/100 km
52 MPG UK
|
|
| Generatie : | F60 LCI |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | B47C20B |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Common Rail |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 121.7 cu-in / 1995 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.31 x 3.54 inches 84.0 x 90.0 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 16.5 |
| Totaal max. vermogen : |
187 HP / 190 PS / 140 kW @ 4000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
295 lb-ft / 400 Nm @ 1750–2500 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
8 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
44 MPG 5.4 L/100 km 52 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
50 MPG 4.7 L/100 km 60 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
47 MPG 5 L/100 km 56 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
44 MPG 5.4 L/100 km 52 MPG UK |
| Actieradius : | 634 miles / 1020 km |
| Actieradius (WLTP): | 587 miles / 944 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
13.5 gallons 51 L 11.2 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 131 g/km (Mini) |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 141 g/km (Mini) |
| Emissienorm : | Euro 6d - WLTP |
| Katalysator : | Particle Filter (with SCR cat. and NOx adsorber cat.) |
|
|
| Topsnelheid : | 139 Mph / 224 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 7.6 s |
|
|
| Wielbasis : | 105.12 inches / 267.0 cm |
| Lengte : | 169.17 inches / 429.7 cm |
| Breedte : | 71.73 inches / 182.2 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 78.94 inches / 200.5 cm |
| Hoogte : | 61.3 inches / 155.7 cm |
| Spoorbreedte voor : | 61.54 inches / 156.3 cm |
| Spoorbreedte achter : | 61.61 inches / 156.5 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.5 inches / 16.5 cm |
| Max aanhangermassa : | 3968 lbs / 1800 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3693 lbs / 1675 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 8.8 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 15.9 cu-ft / 450 L |
| Kofferbak eerste rij : | 49.1 cu-ft / 1390 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 225/55 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 225/55 R17 | ||
| Draaicirkel : | 37.4 feet / 11.4 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
-1.jpg)



-2.jpg)
