Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 Technische Gegevens
(2023 - 2025) - Jaren 2023, 2024, 2025Belangrijkste specificaties
1199 cm3
100 PS / 74 kW
205 Nm
184 km/h
4.9 L/100 km
58 MPG UK
|
|
| Generatie : | Avenger (516) |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 3 |
| Motorbenaming - Motorcode : | PSA Puretech EB2ADTD |
| Brandstoftype : | Mild Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 73.2 cu-in / 1199 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.95 x 3.56 inches 75.0 x 90.5 mm |
| Aantal kleppen : | 12 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 10.5 |
| Totaal max. vermogen : |
99 HP / 100 PS / 74 kW @ 5500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
151 lb-ft / 205 Nm @ 1750 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 99 HP / 100 PS / 74 kW |
| Totaal max. koppel : | 151 lb-ft / 205 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 29 HP / 29 PS / 21 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 40 lb-ft / 55 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Gearbox Electric Engine Power: | 29 HP / 29 PS / 21 kW |
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
48 MPG 4.9 L/100 km 58 MPG UK |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.6 gallons 44 L 9.7 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 111 g/km (Jeep) |
| Emissienorm : | Euro 6e - WLTP |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 114 Mph / 184 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 10.9 s |
| EU-rijgeluid : | 65 dB |
|
|
| Wielbasis : | 100.67 inches / 255.7 cm |
| Lengte : | 160.79 inches / 408.4 cm |
| Breedte : | 69.92 inches / 177.6 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 77.99 inches / 198.1 cm |
| Hoogte : | 60.39 inches / 153.4 cm |
| Spoorbreedte voor : | 61.61 inches / 156.5 cm |
| Spoorbreedte achter : | 61.61 inches / 156.5 cm |
| Bodemvrijheid : | 8.27 inches / 21.0 cm |
| Approach angle (deg) : | 19.0° |
| Breakover angle (deg) : | 20.0° |
| Departure angle (deg) : | 33.0° |
| Max aanhangermassa : | 2425 lbs / 1100 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 2674 lbs / 1213 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 12.1 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 13.4 cu-ft / 380 L |
| Kofferbak eerste rij : | 45.1 cu-ft / 1277 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.89 inches / 302 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (9.8 inches / 249 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/60 R17 | ||
| Velgen breedte voor : | 6.5" | ||
| Velgen breedte achter : | 6.5" | ||
| Draaicirkel : | 34.4 feet / 10.5 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. | ||
| infowielophanging voor : | Torsion. Coil Springs. | ||
Hoe snel is een Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 10.9 seconden en heeft een topsnelheid van 184 km/h / 114 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2023 Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De 2023 Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 heeft 100 PS / 99 bhp / 74 kW.
Hoeveel weegt een Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 weegt 1213 Kg / 2674 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
Het brandstofverbruik van de Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 is 48 MPG / 4.9 L/100 km / 58 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Welke motor heeft de Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 heeft een In lijn 3, Benzine motor met een cilinderinhoud van 1199 cm3 / 73.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 is 160.79 inches / 408.4 cm lang, 69.92 inches / 177.6 cm breed en 60.39 inches / 153.4 cm hoog, met een wielbasis van 100.67 inches / 255.7 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6?
De Jeep Avenger 1.2 e-Hybrid e-DCS6 biedt 13.4 cu-ft / 380 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 45.1 cu-ft / 1277 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.




-794c8e0b1df90ed1eb.jpg)



