Honda CR-V 4 2.2 i-DTEC 4WD Auto Technische Gegevens
(2013 - 2014) - Jaren 2013, 2014Belangrijkste specificaties
Diesel
134.2 cu-in
2199 cm3
2199 cm3
In lijn 4
148 HP
150 PS / 110 kW
150 PS / 110 kW
258 lb-ft
350 Nm
350 Nm
118 Mph
190 km/h
190 km/h
|
|
| Generatie : | CR-V 4 (RM1, RM3, RM4) |
| Carrosserie : | TT |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | N22B4 |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Common Rail |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 134.2 cu-in / 2199 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.99 x 3.25 inches 76.0 x 82.5 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 16.3 |
| Totaal max. vermogen : |
148 HP / 150 PS / 110 kW @ 4000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
258 lb-ft / 350 Nm @ 2000 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Automatic
Transmissie Relations
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: 5th Gear Ratio: |
| Type koppeling : | Dry single disc clutch |
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
29 MPG 8 L/100 km 35 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
41 MPG 5.7 L/100 km 50 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
36 MPG 6.6 L/100 km 43 MPG UK |
| Actieradius : | 546 miles / 878 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
15.3 gallons 58 L 12.8 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 174 g/km (Honda) |
| Emissienorm : | Euro V |
Honda CR-V 4 2.2 i-DTEC 4WD Auto Safety Ratings |
|
| Euro NCAP |
Honda CR-V 4 2.2 i-DTEC 4WD Auto
Euro NCAP Safety Rating
Adult: Pedestrian: Child: Safety Assist: 93 % 68 % 74 % 66 %
Tested on: 6 / 2013
|
|
|
| Topsnelheid : | 118 Mph / 190 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 8.2 s |
|
|
| Wielbasis : | 103.54 inches / 263.0 cm |
| Lengte : | 179.92 inches / 457.0 cm |
| Breedte : | 71.65 inches / 182.0 cm |
| Hoogte : | 66.34 inches / 168.5 cm |
| Spoorbreedte voor : | 61.81 inches / 157.0 cm |
| Spoorbreedte achter : | 62.2 inches / 158.0 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.5 inches / 16.5 cm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 3774 lbs / 1712 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 11.4 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Stoelindeling : | 2+3 |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 20.8 cu-ft / 589 L |
| Kofferbak eerste rij : | 58.9 cu-ft / 1669 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.4 inches / 315 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (11.89 inches / 302 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 225/65 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 225/65 R17 | ||
| Velgen breedte voor : | 6.5" | ||
| Velgen breedte achter : | 6.5" | ||
| Type stuurinrichting : | Rack and pinion Electric | ||
| Draaicirkel : | 38.7 feet / 11.8 m | ||
| Stuuromwentelingen : | 3.2 omwentelingen | ||
| Stuuroverbrenging : | 16.8 | ||
| Infowielophanging achter : | MacPherson struts. Coil springs. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. | ||





