Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks Technische Gegevens
(2023 - ) - Jaren 2023, 2024, 2025, 2026Belangrijkste specificaties
2694 cm3
335 PS / 246 kW
563 Nm
161 km/h
13.4 L/100 km
21 MPG UK
|
|
| Generatie : | Bronco 6th Gen. |
| Carrosserie : | Off-road |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | V 6 |
| Motorbenaming - Motorcode : | - |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | longitudinaal |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 164.4 cu-in / 2694 cm3 |
| Aanzuiging : | Bi-Turbo |
| Totaal max. vermogen : |
330 HP / 335 PS / 246 kW @ 5250 tpm |
| Totaal max. koppel : |
415 lb-ft / 563 Nm @ 3100 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
10 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
18 MPG 13.4 L/100 km 21 MPG UK |
| Actieradius (WLTP): | 366 miles / 589 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
20.9 gallons 79 L 17.4 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 319 g/km (Ford) |
| Emissienorm : | Euro 6d - WLTP |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 100 Mph / 161 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 6.7 s |
|
|
| Wielbasis : | 116.14 inches / 295.0 cm |
| Lengte : | 189.41 inches / 481.1 cm |
| Breedte : | 75.91 inches / 192.8 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 86.57 inches / 219.9 cm |
| Hoogte : | 72.91 inches / 185.2 cm |
| Spoorbreedte voor : | 65 inches / 165.1 cm |
| Spoorbreedte achter : | 65 inches / 165.1 cm |
| Bodemvrijheid : | 9.33 inches / 23.7 cm |
| Approach angle (deg) : | 38.0° |
| Breakover angle (deg) : | 22.0° |
| Departure angle (deg) : | 31.0° |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5046 lbs / 2289 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 6.8 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 17.8 cu-ft / 504 L |
| Kofferbak eerste rij : | 62.9 cu-ft / 1780 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 255/70 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 255/70 R18 | ||
| Draaicirkel : | 40 feet / 12.2 m | ||
| Infowielophanging achter : | Double wishbone. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. | ||
Hoe snel is een Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks?
De Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 6.7 seconden en heeft een topsnelheid van 161 km/h / 100 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2023 Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks?
De 2023 Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks heeft 335 PS / 330 bhp / 246 kW.
Hoeveel weegt een Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks?
De Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks weegt 2289 Kg / 5046 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks?
Het brandstofverbruik van de Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks is 18 MPG / 13.4 L/100 km / 21 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Welke motor heeft de Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks?
De Ford Bronco 6 4-Door 2.7 EcoBoost Outer Banks heeft een V 6, Benzine motor met een cilinderinhoud van 2694 cm3 / 164.4 cu-in.
-Bronco-4-Door-1.jpg)

-Bronco-2-Door-1.jpg)
-Bronco-Sport-8.jpg)



-ab40ff3928b66d1a42.jpg)

