Alpina F33 4 Series Cabrio B4 S Biturbo Technische Gegevens
(2018 - 2019) - Jaren 2018, 2019Belangrijkste specificaties
Benzine
181.8 cu-in
2979 cm3
2979 cm3
In lijn 6
434 HP
440 PS / 324 kW
440 PS / 324 kW
486 lb-ft
660 Nm
660 Nm
189 Mph
304 km/h
304 km/h
|
|
| Generatie : | F3x |
| Carrosserie : | Cabrio |
| Aantal deurs : | 2 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 6 |
| Motorbenaming - Motorcode : | R3/2 |
| Brandstoftype : | Benzine |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | longitudinaal |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 181.8 cu-in / 2979 cm3 |
| Aantal kleppen : | 24 Kleppen |
| Aanzuiging : | Bi-Turbo |
| Totaal max. vermogen : |
434 HP / 440 PS / 324 kW @ 5500 - 6250 tpm |
| Totaal max. koppel : |
486 lb-ft / 660 Nm @ 3000 - 4500 tpm |
| Aandrijving : | RWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
8 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
19 MPG 12.1 L/100 km 23 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
32 MPG 7.3 L/100 km 39 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
26 MPG 9.1 L/100 km 31 MPG UK |
| Actieradius : | 410 miles / 659 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
15.9 gallons 60 L 13.2 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 207 g/km (Alpina) |
| Emissienorm : | Euro 6d-TEMP |
| Katalysator : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Topsnelheid : | 189 Mph / 304 km/h |
| Acceleratie van 0-60 mp/u (0-96 Km/u) : | 4.1 s |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 4.3 s |
|
|
| Wielbasis : | 110.63 inches / 281.0 cm |
| Lengte : | 182.68 inches / 464.0 cm |
| Breedte : | 71.85 inches / 182.5 cm |
| Hoogte : | 54.33 inches / 138.0 cm |
| Max aanhangermassa : | 3748 lbs / 1700 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4057 lbs / 1840 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 4.2 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 4 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (14.57 inches / 370 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (13.58 inches / 345 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 245/30 R20 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 265/30 R20 | ||
| Infowielophanging achter : | MacPherson struts. Coil springs. | ||
| infowielophanging voor : | Coil Springs. | ||






-c134981-97386088228f45a474.jpg)

