Suzuki Alto 5 Van JDM 0.7 Automatic Teknik özellikler
(1998 - 1999) - Üretim Yılı 1998, 1999
|
|
| Nesil : | Alto 5th Gen (HA12/22) |
| Kasa tipi : | Hatchback |
| Kapı sayısı : | 3 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 3 |
| Motor kodu : | F6A |
| Yakıt Tipi : | Benzin |
| Yakıt Sistemi : | Carburetor |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 40.1 cu-in / 657 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.56 x 2.6 inç 65.0 x 66.0 mm |
| Valf sayısı : | 6 valf |
| Türbin : | Atmosferik motor |
| Sıkıştırma Oranı : | 9.7 |
| Maksimum beygir gücü : |
41 HP / 42 PS / 31 kW @ 5500 dev/dk |
| Maksimum tork : |
40 lb-ft / 55 Nm @ 5000 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
3 vites Automatic
Vitesli şanzıman
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: Final Drive Ratio: 4.68 |
|
|
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
7.9 gallons 30 L 6.6 UK gallons |
| Katalizör : | Yes |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | - Mph / - km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | - s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 92.91 inç / 236.0 cm |
| Uzunluk : | 133.66 inç / 339.5 cm |
| Genişlik : | 58.07 inç / 147.5 cm |
| Yükseklik : | 57.09 inç / 145.0 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 50.98 inç / 129.5 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 50.79 inç / 129.0 cm |
| Yerden yükseklik : | 5.51 inç / 14.0 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 1367 lbs / 620 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 14.8 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 2 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | - |
|
|||
| Ön frenler : |
Disk (- inç / - mm) |
||
| Arka frenler : |
Davlumbaz (- inç / - mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 135/80 R12 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 135/80 R12 | ||
| Ön süspansiyon : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Coil Springs. | ||







-Cabriolet-44a9a7f6bb69bdfb15.jpg)
-f0bc9f29ce0e8fe230.jpg)