Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto Технически характеристики
(2023 - ) - Години 2023, 2024, 2025, 2026Ключови спецификации
2000 cm3
170 PS / 125 kW
390 Nm
8.1 L/100 km
35 MPG UK
|
|
| Генерация : | Tourneo Custom 2 - 2024 New Model |
| Body : | Bus |
| Врати : | 4 Врати |
|
|
| Двигателя Разположение на цилиндрите - Брой цилиндри : | Редови 4 |
| Код на двигателя : | BKFA |
| Тип гориво : | Дизелово |
| Горивна система : | Common Rail |
| смазването : |
See oil information Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto Маслени Спецификации - маслото в двигателя Всякакви Метеорологични: 5W30 Капацитет маслото в двигателя (с филтърен): 9.3 L |
| Разположение на двигателя : | Отпред |
| Работен обем на двигателя : | 122 cu-in / 2000 cm3 |
| Диаметър на цилиндъра x Ход на буталото : |
3.31 x 3.54 инча 84.0 x 90.0 mm |
| Пълнене : | Turbo Intercooler |
| Степен на сгъстяване : | 15.8 |
| Максимална мощност : |
168 HP / 170 PS / 125 kW @ 3500 об./мин. |
| Максимален въртящ момент : |
287 lb-ft / 390 Nm @ 1750-2500 об./мин. |
| Тип система на задвижване : | FWD |
| Трансмисия - Предавки : |
8 предавки Automatic
|
|
|
| Разход на гориво - комбиниран цикъл WLTP: |
29 MPG 8.1 L/100 km 35 MPG UK |
| гориво обхват (WLTP): | 422 miles / 679 km |
| Обем / вместимост на резервоар : |
14.5 gallons 55 L 12.1 UK gallons |
| CO2 емисии WLTP : | 212 g/km (Ford) |
| Екологичен стандарт : | Euro 6d - WLTP |
| катализатор : | Particle Filter (with SCR cat.) |
|
|
| Максимална скорост : | - Mph / - km/h |
| Ускорение от място до 100 км/ч (0 до 62 мили в час) : | - s |
|
|
| Колесна база / междуосие : | 137.8 инча / 350.0 cm |
| Дължина : | - инча / - cm |
| Ширина : | - инча / - cm |
| Височина : | - инча / - cm |
| Предна следа : | 67.91 инча / 172.5 cm |
| Задна следа : | 67.56 инча / 171.6 cm |
| Полезна височина в центъра : | 56.42 инча / 143.3 cm |
| Полезна широчина в центъра : | 69.96 инча / 177.7 cm |
| Полезна широчина при подкалниците : | 54.8 инча / 139.2 cm |
| Драг коефициент Cx : | - |
|
|
| Брой места : | 9 седалки |
| разположение на седалките : | 3+3+3 |
| Минимален обем на багажника : | 22.3 cu-ft / 632 L |
|
|||
| Спирачна система - предни колела - Размер на спирачния диск : |
Дискови вентилирани (12.13 инча / 308 mm) |
||
| Спирачна система - задни колела - Размер на спирачния диск : |
Дискови (11.97 инча / 304 mm) |
||
| Предно Размер гуми : | 215/60 R17 | ||
| Задно Размер гуми : | 215/60 R17 | ||
| Предно окачване : | MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| Задно окачване : | Independent. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Колко конски сили (hp) има 2023 Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto?
2023 Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto има 170 PS / 168 bhp / 125 kW.
Какъв е разходът на гориво на Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto?
Разходът на Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto е 29 MPG / 8.1 L/100 km / 35 MPG UK комбиниран цикъл WLTP.
Какъв двигател има Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto?
Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto има Редови 4, Дизелово двигател с капацитет 2000 cm3 / 122 cu-in.
Какъв е обемът на багажника на Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto?
Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 170HP Auto предлага 22.3 cu-ft / 632 L обем на багажника.








