Mercedes Benz T Class (W420) 160 d Teknik özellikler
(2024 - ) - Üretim Yılı 2024, 2025, 2026Anahtar özellikleri
1461 cm3
95 PS / 70 kW
260 Nm
164 km/h
5.1 L/100 km
55 MPG UK
|
|
| Nesil : | T-Class (W420) - 2023 New Model |
| Kasa tipi : | Van |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | OM608.915 (Renault K9K) |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Sistemi : | Common Rail |
| Motor Yağları : |
See oil information Mercedes Benz T Class (W420) 160 d Yağları - Motor yağı Tüm hava: 5W30 OEM: Renault RN17, MB226.52 API/ACEA: ACEA C3 Motor yağı miktarı (filtre ile): 5.9 L |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 89.2 cu-in / 1461 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.99 x 3.17 inç 76 x 80.5 mm |
| Valf sayısı : | 8 valf |
| Türbin : | Turbo Intercooler |
| Sıkıştırma Oranı : | 15.5 |
| Maksimum beygir gücü : |
94 HP / 95 PS / 70 kW @ 3750 dev/dk |
| Maksimum tork : |
191 lb-ft / 260 Nm @ 1750 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
6 vites Manual
|
|
|
| Yakıt tüketimi - Karma koşullarda WLTP: |
46 MPG 5.1 L/100 km 55 MPG UK |
| Menzil (WLTP): | 658 miles / 1058 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
14.3 gallons 54 L 11.9 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) WLTP : | 134 g/km (Mercedes Benz) |
| Emisyon Standardı : | Euro 6e |
| Katalizör : | DPF |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 102 Mph / 164 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 15.1 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 106.93 inç / 271.6 cm |
| Uzunluk : | 177.09 inç / 449.8 cm |
| Genişlik : | 73.19 inç / 185.9 cm |
| Ayna dahil genişlik : | 85 inç / 215.9 cm |
| Yükseklik : | 71.3 inç / 181.1 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 62.36 inç / 158.4 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 62.83 inç / 159.6 cm |
| Treyler yükü : | 3307 lbs / 1500 kg |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 3607 lbs / 1636 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 17.2 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 18.4 cu-ft / 520 L |
| Bagaj ilk sıra : | 75.1 cu-ft / 2127 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
||
| Arka frenler : |
Disk (- inç / - mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 205/60 R16 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 205/60 R16 | ||
| Dönüş açısı : | 38.7 feet / 11.8 m | ||
| Ön süspansiyon : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Torsion bar. Coil Springs. | ||
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d ne kadar hızlı?
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 15.1 saniyede ulaşır ve maksimum hızı 164 km/h / 102 mph'dir.
2024 Mercedes Benz T Class (W420) 160 d kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2024 Mercedes Benz T Class (W420) 160 d 95 PS / 94 bhp / 70 kW beygir gücüne sahiptir.
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d ne kadar ağırlığa sahip?
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d 1636 Kg / 3607 lbs ağırlığındadır.
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d yakıt tüketimi nedir?
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d yakıt tüketimi 46 MPG / 5.1 L/100 km / 55 MPG UK Karma koşullarda WLTP'dir.
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d hangi motora sahip?
Mercedes Benz T Class (W420) 160 d Sıralı 4, Dizel motoruna ve 1461 cm3 / 89.2 cu-in kapasitesine sahiptir.
-945a9ca6872e96b072.jpg)




-2.jpg)
-2.jpg)



