McLaren W1 4.0 V8 1275hp Teknik özellikler
(2025 - ) - Üretim Yılı 2025, 2026Anahtar özellikleri
Plug-in Hybrid / Benzin
243.4 cu-in
3988 cm3
3988 cm3
V 8
1258 HP
1275 PS / 938 kW
1275 PS / 938 kW
988 lb-ft
1340 Nm
1340 Nm
218 Mph
350 km/h
350 km/h
|
|||
| Kasa tipi : | - | ||
| Kapı sayısı : | 2 kapılıdır | ||
| Üretim : | 399 birim | ||
|
|
| Motor : | V 8 |
| Motor kodu : | MHP-8 |
| Yakıt Tipi : | Plug-in Hybrid / Benzin |
| Motor pozisyonu : | uzunlamasına |
| Motor pozisyonu : | Ortada motor |
| Silindir hacmi : | 243.4 cu-in / 3988 cm3 |
| Türbin : | Twin-Turbo |
| Maksimum beygir gücü : |
915 HP / 928 PS / 683 kW @ - dev/dk |
| Maksimum tork : |
663 lb-ft / 900 Nm @ - dev/dk |
| Çekiş : | RWD |
| şanzıman : |
8 vites Dualclutch Automatic
|
|
|
| Toplam gücü : | 1258 HP / 1275 PS / 938 kW |
| Toplam tork : | 988 lb-ft / 1340 Nm |
| Transmission Electric Engine Power: | 342 HP / 347 PS / 255 kW |
|
|||||||||
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
16.4 gallons 62 L 13.6 UK gallons |
||||||||
|
|||||||||
| Menzil (WLTP): | 1 miles / 2 km | ||||||||
|
|||||||||
| Batarya kapasitesi : | 1.384 kWh | ||||||||
| Co2 Emisyonu(gr/km) WLTP : | 310 g/km (McLaren) | ||||||||
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 218 Mph / 350 km/h |
| Hızlanma 0 - 60 mph (0 a 96 km/saat) : | 2.7 s |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 2.7 s |
| Hızlanma 0 - 200 km/saat (sn) : | 5.8 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 105.51 inç / 268.0 cm |
| Uzunluk : | 182.48 inç / 463.5 cm |
| Genişlik : | - inç / - cm |
| Ayna dahil genişlik : | 86.26 inç / 219.1 cm |
| Yükseklik : | 46.54 inç / 118.2 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 65.98 inç / 167.6 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 63.94 inç / 162.4 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Kuru ağırlık : | 3084 lbs / 1399 kg |
|
|
| Koltuk sayısı : | 2 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 3.1 cu-ft / 87 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (15.35 inç / 390 mm) |
||
| Arka frenler : |
Hava soğutmalı diskler (15.35 inç / 390 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 265/35 R19 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 335/30 R20 | ||
| Ön jantlar genişlik : | 9.5" | ||
| Arka jantlar genişlik : | 12.0" | ||
| Ön süspansiyon : | McLaren Race Active Chassis Control III with visible inboard active heave suspension. 3D printed and titanium suspension components and adaptive damping. Double wishbone | ||
| Arka süspansiyon : | McLaren Race Active Chassis Control III with visible inboard active heave suspension. 3D printed and titanium suspension components. rear active drop links and adaptive damping. Double wishbone | ||
McLaren W1 4.0 V8 1275hp ne kadar hızlı?
McLaren W1 4.0 V8 1275hp 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 2.7 saniyede ve 0-96 km/s (0-60 mph) hızına 2.7 saniyede ulaşır, maksimum hızı 350 km/h / 218 mph'dir.
2025 McLaren W1 4.0 V8 1275hp kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2025 McLaren W1 4.0 V8 1275hp 1275 PS / 1258 bhp / 938 kW beygir gücüne sahiptir.
McLaren W1 4.0 V8 1275hp yakıt tüketimi nedir?
McLaren W1 4.0 V8 1275hp yakıt tüketimi 'dir.
McLaren W1 4.0 V8 1275hp elektrik menzili nedir?
McLaren W1 4.0 V8 1275hp elektrik menzili 2 Km / 1 miles WLTP'dir.










