Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic Teknik özellikler
(1999 - 2000) - Üretim Yılı 1999, 2000
|
|
| Nesil : | Laputa - 2000 Facelift |
| Kasa tipi : | Hatchback |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 3 |
| Motor kodu : | F6A |
| Yakıt Tipi : | Benzin |
| Yakıt Sistemi : | Multipoint Indirect Injection |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 40.1 cu-in / 657 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.56 x 2.6 inç 65.0 x 66.0 mm |
| Valf sayısı : | 6 valf |
| Türbin : | Turbo |
| Sıkıştırma Oranı : | 9.2 |
| Maksimum beygir gücü : |
59 HP / 60 PS / 44 kW @ 6000 dev/dk |
| Maksimum tork : |
61 lb-ft / 83 Nm @ 4000 dev/dk |
| Çekiş : | AWD |
| şanzıman : |
4 vites Automatic
Vitesli şanzıman
1st Gear Ratio: 2nd Gear Ratio: 3rd Gear Ratio: 4th Gear Ratio: Final Drive Ratio: 5.78 |
|
|
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
7.9 gallons 30 L 6.6 UK gallons |
| Katalizör : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | - Mph / - km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | - s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 92.91 inç / 236.0 cm |
| Uzunluk : | 133.66 inç / 339.5 cm |
| Genişlik : | 58.07 inç / 147.5 cm |
| Yükseklik : | 61.02 inç / 155.0 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 50.39 inç / 128.0 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 50.39 inç / 128.0 cm |
| Yerden yükseklik : | 7.28 inç / 18.5 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 1808 lbs / 820 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 13.7 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 4 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | - |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
||
| Arka frenler : |
Davlumbaz (- inç / - mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 165/70 R14 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 165/70 R14 | ||
| Ön süspansiyon : | Coil Springs. | ||
| Arka süspansiyon : | Coil Springs. | ||
1999 Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic kaç beygir gücüne (hp) sahip?
1999 Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic 60 PS / 59 bhp / 44 kW beygir gücüne sahiptir.
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic ne kadar ağırlığa sahip?
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic 820 Kg / 1808 lbs ağırlığındadır.
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic yakıt tüketimi nedir?
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic yakıt tüketimi 'dir.
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic hangi motora sahip?
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic Sıralı 3, Benzin motoruna ve 657 cm3 / 40.1 cu-in kapasitesine sahiptir.
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic’nun boyutları nelerdir?
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic, 133.66 inç / 339.5 cm uzunluğunda, 58.07 inç / 147.5 cm genişliğinde ve 61.02 inç / 155.0 cm yüksekliğindedir; aks mesafesi 92.91 inç / 236.0 cm’dir.
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic ne kadar bagaj hacmine sahiptir?
Mazda Laputa 2000 0.7i 4WD Automatic, - cu-ft / - L bagaj hacmi sunar.










