Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT Teknik özellikler
(2024 - ) - Üretim Yılı 2024, 2025, 2026Anahtar özellikleri
1580 cm3
129 PS / 95 kW
265 Nm
165 km/h
4.5 L/100 km
63 MPG UK
|
|
| Nesil : | Kona (Kauai) 2 - New Model |
| Kasa tipi : | SUV |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | G4LL |
| Yakıt Tipi : | Hybrid / Benzin |
| Yakıt Sistemi : | Direct Injection |
| Motor Yağları : |
See oil information Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT Yağları - Motor yağı Tüm hava: 5W30 API/ACEA: ACEA A5/B5 Motor yağı miktarı (filtre ile): 3.8 L |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 96.4 cu-in / 1580 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.83 x 3.82 inç 72 x 97 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | Atmosferik motor |
| Sıkıştırma Oranı : | 14 |
| Maksimum beygir gücü : |
92 HP / 93 PS / 68 kW @ 5700 dev/dk |
| Maksimum tork : |
98 lb-ft / 134 Nm @ 4000 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
6 vites Dualclutch Automatic
|
|
|
| Toplam gücü : | 127 HP / 129 PS / 95 kW |
| Toplam tork : | 195 lb-ft / 265 Nm |
| Toplam elektrikli gücü : | 43 HP / 44 PS / 32 kW |
| Toplam elektrikli tork : | 125 lb-ft / 170 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Transmission Electric Engine Power: | 43 HP / 44 PS / 32 kW |
|
|
| Yakıt tüketimi - Karma koşullarda WLTP: |
52 MPG 4.5 L/100 km 63 MPG UK |
| Menzil (WLTP): | 525 miles / 844 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
10 gallons 38 L 8.4 UK gallons |
|
|
| Batarya tipi : | LiPo - Lithium Polymer |
| Batarya kapasitesi : | 1.6 kWh |
| Net batarya kapasitesi : | 1.3 kWh |
| Co2 Emisyonu(gr/km) WLTP : | 103 g/km (Hyundai) |
| Emisyon Standardı : | Euro 6e |
| Katalizör : | Particle Filter |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 103 Mph / 165 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 12.0 s |
| AB sürüş gürültüsü : | 68 dB |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 104.72 inç / 266.0 cm |
| Uzunluk : | 171.26 inç / 435.0 cm |
| Genişlik : | 71.85 inç / 182.5 cm |
| Yükseklik : | 62.4 inç / 158.5 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 63.07 inç / 160.2 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 63.43 inç / 161.1 cm |
| Yerden yükseklik : | 6.69 inç / 17.0 cm |
| Treyler yükü : | 2227 lbs / 1010 kg |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 3274 lbs / 1485 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 11.5 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 16.5 cu-ft / 466 L |
| Bagaj ilk sıra : | 45.9 cu-ft / 1300 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (- inç / - mm) |
||
| Arka frenler : |
Disk (- inç / - mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 205/65 R16 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 205/65 R16 | ||
| Ön süspansiyon : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT ne kadar hızlı?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 12.0 saniyede ulaşır ve maksimum hızı 165 km/h / 103 mph'dir.
2024 Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2024 Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT 129 PS / 127 bhp / 95 kW beygir gücüne sahiptir.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT ne kadar ağırlığa sahip?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT 1485 Kg / 3274 lbs ağırlığındadır.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT yakıt tüketimi nedir?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT yakıt tüketimi 52 MPG / 4.5 L/100 km / 63 MPG UK Karma koşullarda WLTP'dir.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT elektrik menzili nedir?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT elektrik menzili 'dir.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT hangi motora sahip?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT, Sıralı 4, Hybrid / Benzin bir motora sahiptir ve motor hacmi 1580 cm3 / 96.4 cu-in’dır. Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT ayrıca tipinde 1 adet elektrikli motora sahiptir.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT’nun boyutları nelerdir?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT, 171.26 inç / 435.0 cm uzunluğunda, 71.85 inç / 182.5 cm genişliğinde ve 62.4 inç / 158.5 cm yüksekliğindedir; aks mesafesi 104.72 inç / 266.0 cm’dir.
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT ne kadar bagaj hacmine sahiptir?
Hyundai Kona 2 1.6 GDI Hybrid DCT, 16.5 cu-ft / 466 L bagaj hacmi sunar ve arka koltuklar yatırıldığında bu hacim 45.9 cu-ft / 1300 L’e çıkar.







