Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet Teknik özellikler
(2020 - )Anahtar özellikleri
1248 cm3
95 PS / 70 kW
200 Nm
180 km/h
4.4 L/100 km
64 MPG UK
|
|
| Nesil : | Tipo 2 - 2020 Facelift |
| Kasa tipi : | Estate |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | - |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Sistemi : | Common Rail |
| Motor pozisyonu : | Trasnvers |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 76.2 cu-in / 1248 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
2.74 x 3.23 inç 69.6 x 82.0 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | Turbo Intercooler |
| Sıkıştırma Oranı : | 16.8 |
| Maksimum beygir gücü : |
94 HP / 95 PS / 70 kW @ 3750 dev/dk |
| Maksimum tork : |
147 lb-ft / 200 Nm @ 1500 dev/dk |
| Çekiş : | FWD |
| şanzıman : |
5 vites Manual
|
|
|
| Yakıt tüketimi - Düşük WLTP: |
45 MPG 5.2 L/100 km 54 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Orta WLTP: |
55 MPG 4.3 L/100 km 66 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Yüksek WLTP: |
64 MPG 3.7 L/100 km 76 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Çok Yüksek WLTP: |
49 MPG 4.8 L/100 km 59 MPG UK |
| Yakıt tüketimi - Karma koşullarda WLTP: |
53 MPG 4.4 L/100 km 64 MPG UK |
| Menzil (WLTP): | 706 miles / 1136 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) WLTP : | 116 g/km (Fiat) |
| Emisyon Standardı : | Euro 6d |
| Katalizör : | Y |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 112 Mph / 180 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 13.5 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 103.86 inç / 263.8 cm |
| Uzunluk : | 179.96 inç / 457.1 cm |
| Genişlik : | 70.94 inç / 180.2 cm |
| Yükseklik : | 61.26 inç / 155.6 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 60.71 inç / 154.2 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 60.75 inç / 154.3 cm |
| Treyler yükü : | 3307 lbs / 1500 kg |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 2888 lbs / 1310 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 13.8 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 19.4 cu-ft / 550 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (11.06 inç / 281 mm) |
||
| Arka frenler : |
Davlumbaz (8.98 inç / 228 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 205/55 R16 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 205/55 R16 | ||
| Dönüş açısı : | 35.8 feet / 10.9 m | ||
| Ön süspansiyon : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Semi-independent. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet ne kadar hızlı?
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 13.5 saniyede ve 0-96 km/s (0-60 mph) hızına - saniyede ulaşır, maksimum hızı 180 km/h / 112 mph'dir.
2020 Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2020 Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet 95 PS / 94 bhp / 70 kW beygir gücüne sahiptir.
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet ne kadar ağırlığa sahip?
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet 1310 Kg / 2888 lbs ağırlığındadır.
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet yakıt tüketimi nedir?
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet yakıt tüketimi 45 MPG / 5.2 L/100 km / 54 MPG UK Düşük WLTP / 55 MPG / 4.3 L/100 km / 66 MPG UK Orta WLTP / 64 MPG / 3.7 L/100 km / 76 MPG UK Yüksek WLTP / 49 MPG / 4.8 L/100 km / 59 MPG UK Çok Yüksek WLTP / 53 MPG / 4.4 L/100 km / 64 MPG UK Karma koşullarda WLTP'dir.
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet hangi motora sahip?
Fiat Tipo SW 2020 1.3 Multijet Sıralı 4, Dizel motoruna ve 1248 cm3 / 76.2 cu-in kapasitesine sahiptir.






