Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto Teknik özellikler
(1982 - 1984) - Üretim Yılı 1982, 1983, 1984
|
|
| Nesil : | V8 Series 4 ("Oscar India") - 1978 Update |
| Kasa tipi : | Cabrio |
| Kapı sayısı : | 2 kapılıdır |
|
|
| Motor : | V 8 |
| Motor kodu : | V-580 |
| Yakıt Tipi : | Benzin |
| Yakıt Sistemi : | 4 Carburetors |
| Motor pozisyonu : | uzunlamasına |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 325.9 cu-in / 5341 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
3.94 x 3.35 inç 100 x 85 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | 8.0 |
| Sıkıştırma Oranı : | 8.0 |
| Maksimum beygir gücü : |
200 HP / 203 PS / 149 kW @ 4500 dev/dk |
| Maksimum tork : |
258 lb-ft / 350 Nm @ 3000 dev/dk |
| Çekiş : | RWD |
| şanzıman : |
3 vites Automatic
|
|
|
| Yakıt tüketimi - EPA karayolu ( - 2008): |
15 MPG 18 MPG UK 15.7 L/100 km |
| Yakıt tüketimi - EPA Şehir içi ( - 2008): |
10 MPG 12 MPG UK 23.5 L/100 km |
| Yakıt tüketimi - EPA Ortalama ( - 2008): |
12 MPG 14 MPG UK 19.6 L/100 km |
| Menzil (EPA): | 311 miles / 500 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
25.9 gallons 98 L 21.6 UK gallons |
| Katalizör : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | - Mph / - km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | - s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 102.76 inç / 261.0 cm |
| Uzunluk : | 189.76 inç / 482.0 cm |
| Genişlik : | 72.01 inç / 182.9 cm |
| Yükseklik : | 53.94 inç / 137.0 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 0.59 inç / 1.499 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 0.59 inç / 1.499 cm |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 4167 lbs / 1890 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 9.3 kg/hp |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (10.51 inç / 267 mm) |
||
| Arka frenler : |
Hava soğutmalı diskler (10.39 inç / 264 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 225/70 R15 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 225/70 R15 | ||
| Ön jantlar genişlik : | 8" | ||
| Arka jantlar genişlik : | 8" | ||
| Ön süspansiyon : | Unequal transverse wishbones. coil springs and co-axial Armstrong telescopic shock absorbers with an Anti-roll bar | ||
| Arka süspansiyon : | Coil spring with the De Dion tube located by parallel trailing links and a Watts linkage and sprung by co-axial spring shock absorber units | ||
1982 Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto kaç beygir gücüne (hp) sahip?
1982 Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto 203 PS / 200 bhp / 149 kW beygir gücüne sahiptir.
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto ne kadar ağırlığa sahip?
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto 1890 Kg / 4167 lbs ağırlığındadır.
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto yakıt tüketimi nedir?
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto yakıt tüketimi 'dir.
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto hangi motora sahip?
Aston Martin V8 Volante (Series 4) V8 US-Market Auto V 8, Benzin motoruna ve 5341 cm3 / 325.9 cu-in kapasitesine sahiptir.
-a469ecf5ba1cac2e83.jpg)
-93498f2b5e8abfffa3.jpg)


-Coupé-4c89b67524e33b8bd1.jpg)
-(ab-04-25)-19a54ea4e5bb7c8191.jpg)


