Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 Teknik özellikler
(2023 - 2024) - Üretim Yılı 2023, 2024Anahtar özellikleri
2143 cm3
210 PS / 154 kW
470 Nm
215 km/h
6 L/100 km
47 MPG UK
|
|
| Nesil : | Stelvio (Type 949) - 2023 Update |
| Kasa tipi : | SUV |
| Kapı sayısı : | 5 kapılıdır |
|
|
| Motor : | Sıralı 4 |
| Motor kodu : | 55268818 |
| Yakıt Tipi : | Dizel |
| Yakıt Sistemi : | Direct Injection. |
| Motor pozisyonu : | uzunlamasına |
| Motor pozisyonu : | Önde motor |
| Silindir hacmi : | 130.8 cu-in / 2143 cm3 |
| Silindir çapı x Silindir içi vuruş : |
3.27 x 3.9 inç 83.0 x 99.0 mm |
| Valf sayısı : | 16 valf |
| Türbin : | Turbo (TGV) Intercooler |
| Sıkıştırma Oranı : | 15.5 |
| Maksimum beygir gücü : |
207 HP / 210 PS / 154 kW @ 3500 dev/dk |
| Maksimum tork : |
346 lb-ft / 470 Nm @ 1750 dev/dk |
| Çekiş : | AWD |
| şanzıman : |
8 vites Automatic
|
|
|
| Yakıt tüketimi - Karma koşullarda WLTP: |
39 MPG 6 L/100 km 47 MPG UK |
| Menzil (WLTP): | 600 miles / 966 km |
| Depo hacmi / Yakıt Tankı / Deposu kapasite : |
15.3 gallons 58 L 12.8 UK gallons |
| Co2 Emisyonu(gr/km) WLTP : | 158 g/km (Alfa Romeo) |
| Emisyon Standardı : | Euro 6d - WLTP |
| Katalizör : | Particle Filter (with SCR cat.) |
|
|
| Maksimum sürat / Azami Hız : | 134 Mph / 215 km/h |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat (sn) : | 6.6 s |
|
|
| Dingil Mesafesi : | 110.94 inç / 281.8 cm |
| Uzunluk : | 184.53 inç / 468.7 cm |
| Genişlik : | 74.92 inç / 190.3 cm |
| Ayna dahil genişlik : | 85.16 inç / 216.3 cm |
| Yükseklik : | 66.65 inç / 169.3 cm |
| Ön Dingil Genişliği : | 64.06 inç / 162.7 cm |
| Arka Dingil Genişliği : | 65.91 inç / 167.4 cm |
| Treyler yükü : | 5071 lbs / 2300 kg |
| Sürükleme katsayısı (Cx) : | - |
| Ağırlık : | 4012 lbs / 1820 kg |
| Ağırlık / Güç ilişki : | 8.7 kg/hp |
|
|
| Koltuk sayısı : | 5 koltuk |
| Bagaj Kapasitesi : | 18.5 cu-ft / 525 L |
| Bagaj ilk sıra : | 56.5 cu-ft / 1600 L |
|
|||
| Ön frenler : |
Hava soğutmalı diskler (12.99 inç / 330 mm) |
||
| Arka frenler : |
Hava soğutmalı diskler (12.6 inç / 320 mm) |
||
| Ön Lastik boyutu : | 235/55 R19 | ||
| Arka Lastik boyutu : | 235/55 R19 | ||
| Dönüş açısı : | 38.7 feet / 11.8 m | ||
| Ön süspansiyon : | Independent Double wishbone. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Arka süspansiyon : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 ne kadar hızlı?
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 0-100 km/s (0-62 mph) hızına 6.6 saniyede ulaşır ve maksimum hızı 215 km/h / 134 mph'dir.
2023 Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 kaç beygir gücüne (hp) sahip?
2023 Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 210 PS / 207 bhp / 154 kW beygir gücüne sahiptir.
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 ne kadar ağırlığa sahip?
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 1820 Kg / 4012 lbs ağırlığındadır.
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 yakıt tüketimi nedir?
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 yakıt tüketimi 39 MPG / 6 L/100 km / 47 MPG UK Karma koşullarda WLTP'dir.
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 hangi motora sahip?
Alfa Romeo Stelvio 2023 2.2 Diesel Q4 AT8 Sıralı 4, Dizel motoruna ve 2143 cm3 / 130.8 cu-in kapasitesine sahiptir.


