Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP Dane Techniczne
(2023 - ) - lata 2023, 2024, 2025, 2026Najważniejsze specyfikacje
2000 cm3
150 PS / 110 kW
360 Nm
7.5 L/100 km
38 MPG UK
|
|
| Generacja : | Tourneo Custom 2 - 2024 New Model |
| Karoseria : | Bus |
| Liczba drzwi : | 4 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 4 |
| Oznaczenie silnika : | BKFB |
| Rodzaj paliwa : | Olej napędowy |
| Układ paliwowy : | Common Rail |
| Smarowanie : |
See oil information Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP Specyfikacja oleju - Olej silnikowy Wszystko pogoda: 5W30 Pojemność silnik olej (z filtrem): 9.3 L |
| pozycją silnika : | Przód |
| Pojemność skokowa : | 122 cu-in / 2000 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
3.31 x 3.54 cale 84.0 x 90.0 mm |
| Rodzaje Aspiracji : | Turbo Intercooler |
| Stopień sprężania : | 15.8 |
| Maksymalna moc : |
148 HP / 150 PS / 110 kW @ 3500 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
265 lb-ft / 360 Nm @ 1500-2500 obr./min |
| Napęd : | FWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
6 biegów Manual
|
|
|
| Zużycie paliwa - cyklu mieszanym WLTP: |
31 MPG 7.5 L/100 km 38 MPG UK |
| Zasięg (WLTP): | 456 miles / 733 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
14.5 gallons 55 L 12.1 UK gallons |
| Emisja CO2 WLTP : | 196 g/km (Ford) |
| Standard ekologiczny : | Euro 6d - WLTP |
| Katalizator : | Particle Filter (with SCR cat.) |
|
|
| Prędkość maksymalna : | - Mph / - km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | - s |
|
|
| Rozstaw osi : | 137.8 cale / 350.0 cm |
| Długość : | - cale / - cm |
| Szerokość : | - cale / - cm |
| Wysokość : | - cale / - cm |
| Przednią oś szerokość : | 67.91 cale / 172.5 cm |
| Tylna oś szerokość : | 67.56 cale / 171.6 cm |
| Maksymalna wysokość użytkowa przestrzeni ładunkowej : | 56.42 cale / 143.3 cm |
| Maksymalna szerokość użytkowa między ścianami bocznymi : | 69.96 cale / 177.7 cm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej pomiędzy nadkolami : | 54.8 cale / 139.2 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | - |
|
|
| Liczba miejsc : | 9 siedzenia |
| Układ siedzeń : | 3+3+3 |
| Pojemność bagażnika : | 22.3 cu-ft / 632 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (12.13 cale / 308 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (11.97 cale / 304 mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 215/60 R17 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 215/60 R17 | ||
| Przednich zawieszenie : | MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Independent. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Ile koni mechanicznych (hp) ma 2023 Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP?
2023 Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP ma 150 PS / 148 bhp / 110 kW.
Jakie jest spalanie Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP?
Spalanie Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP wynosi 31 MPG / 7.5 L/100 km / 38 MPG UK cyklu mieszanym WLTP.
Jaki silnik ma Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP?
Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP ma silnik Rzędowy 4, Olej napędowy o pojemności 2000 cm3 / 122 cu-in.
Ile przestrzeni bagażowej ma Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP?
Ford Tourneo Custom L2 2024 320 2.0 EcoBlue 150HP oferuje 22.3 cu-ft / 632 L przestrzeni bagażowej.






-1.jpg)


