Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic Dane Techniczne
(2001 - 2005) - lata 2001, 2002, 2003, 2004, 2005Najważniejsze specyfikacje
3300 cm3
280 PS / 206 kW
335 Nm
251 km/h
11.7 L/100 km
24 MPG UK
|
|
| Generacja : | E46 |
| Karoseria : | Estate |
| Liczba drzwi : | 5 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 6 |
| Oznaczenie silnika : | E4/8 |
| Rodzaj paliwa : | Benzyna |
| Układ paliwowy : | Multi-port Indirect Injection |
| Wyrównanie silnika : | wzdłużnie |
| pozycją silnika : | Przód |
| Pojemność skokowa : | 201.4 cu-in / 3300 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
3.4 x 3.7 cale 86.4 x 94.0 mm |
| Ilość wentyle : | 24 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | wolnossącySilnik wolnossący |
| Maksymalna moc : |
276 HP / 280 PS / 206 kW @ 6200 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
247 lb-ft / 335 Nm @ 4500 obr./min |
| Napęd : | AWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
5 biegów Automatic
|
|
|
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany : |
20 MPG 11.7 L/100 km 24 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski: |
28 MPG 8.5 L/100 km 33 MPG UK |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski: |
14 MPG 17.3 L/100 km 16 MPG UK |
| Zasięg : | 334 miles / 538 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
16.6 gallons 63 L 13.9 UK gallons |
| Katalizator : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Prędkość maksymalna : | 156 Mph / 251 km/h |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (0 - 96 Km/h) : | 6.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | 7.2 s |
| Przyspieszenie 0 - 1000m : | 27.4 s |
|
|
| Rozstaw osi : | 107.28 cale / 272.5 cm |
| Długość : | 176.3 cale / 447.8 cm |
| Szerokość : | 68.46 cale / 173.9 cm |
| Wysokość : | 55.47 cale / 140.9 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | 0.34 |
| Masa własna : | 3594 lbs / 1630 kg |
| Moc-masa stosunek : | 5.8 kg/hp |
|
|
| Pojemność bagażnika : | od 15.4 cu-ft / 435 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (12.8 cale / 325 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (12.6 cale / 320 mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 225/40 R18 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 255/35 R18 | ||
| Przednich zawieszenie : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| Tylnych zawieszenie : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar | ||
Jak szybki jest Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic?
Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic przyspiesza od 0 do 100 km/h (0 do 62 mph) w 7.2 sekund i od 0 do 96 km/h (0 do 60 mph) w 6.8 sekund, osiągając maksymalną prędkość 251 km/h / 156 mph.
Ile koni mechanicznych (hp) ma 2001 Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic?
2001 Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic ma 280 PS / 276 bhp / 206 kW.
Ile waży Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic?
Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic waży 1630 Kg / 3594 lbs.
Jakie jest spalanie Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic?
Spalanie Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic wynosi Cykl pozamiejski 28 MPG / 8.5 L/100 km / 33 MPG UK / Cykl miejski 14 MPG / 17.3 L/100 km / 16 MPG UK.
Jaki silnik ma Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic?
Alpina E46 3 Series Touring B3 3.3 AWD Switch-Tronic ma silnik Rzędowy 6, Benzyna o pojemności 3300 cm3 / 201.4 cu-in.



-2.jpg)
-2.jpg)

-2.jpg)



