Acura Vigor 2.5i Dane Techniczne
(1991 - 1992) - lata 1991, 1992
|
|
| Karoseria : | Sedan |
| Liczba drzwi : | 4 drzwi |
|
|
| Rodzaj silnika - Liczba cylindrów : | Rzędowy 5 |
| Oznaczenie silnika : | G25A1 |
| Rodzaj paliwa : | Benzyna |
| Układ paliwowy : | Multi-port Indirect Injection |
| Smarowanie : |
See oil information Pojemność silnik olej (z filtrem): 5.2 L |
| Chłodziwa - Pojemność chłodziwa : | 8.03 quarts / 7.6 L |
| Wyrównanie silnika : | wzdłużnie |
| pozycją silnika : | Przód |
| Pojemność skokowa : | 149.6 cu-in / 2451 cm3 |
| Średnica tłoka x Skok tłoka : |
3.35 x 3.4 cale 85.0 x 86.4 mm |
| Ilość wentyle : | 20 wentyl |
| Rodzaje Aspiracji : | wolnossącySilnik wolnossący |
| Stopień sprężania : | 9.0 |
| Maksymalna moc : |
174 HP / 176 PS / 129 kW @ 6300 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy : |
170 lb-ft / 231 Nm @ 3900 obr./min |
| Napęd : | FWD |
| Przeniesienie napędu - Liczba biegów : |
5 biegów Manual
|
|
|
| Zużycie paliwa - EPA Autostrada ( - 2008): |
26 MPG 31 MPG UK 9 L/100 km |
| Zużycie paliwa - EPA Cykl miejski ( - 2008): |
20 MPG 24 MPG UK 11.8 L/100 km |
| Zużycie paliwa - EPA Cykl mieszany ( - 2008): |
22 MPG 26 MPG UK 10.7 L/100 km |
| Zasięg (EPA): | 377 miles / 607 km |
| Pojemność zbiornika paliwa : |
17.2 gallons 65 L 14.3 UK gallons |
| Katalizator : | Yes, with Lamda-Sensor |
|
|
| Prędkość maksymalna : | - Mph / - km/h |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h (0 - 62 mph) : | - s |
|
|
| Rozstaw osi : | 110.43 cale / 280.5 cm |
| Długość : | 190.35 cale / 483.5 cm |
| Szerokość : | 70.08 cale / 178.0 cm |
| Wysokość : | 51.97 cale / 132.0 cm |
| Przednią oś szerokość : | 59.84 cale / 152.0 cm |
| Tylna oś szerokość : | 59.45 cale / 151.0 cm |
| Prześwit : | 5.12 cale / 13.0 cm |
| Współczynnik Cd - Cx : | 0.37 |
| Masa własna : | 3150 lbs / 1429 kg |
| Moc-masa stosunek : | 8.1 kg/hp |
|
|
| Liczba miejsc : | 5 siedzenia |
| Pojemność bagażnika : | 14.2 cu-ft / 402 L |
|
|||
| Hamulce przednie - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe wentylowane (11.02 cale / 280 mm) |
||
| Hamulce tylne - Wymiary tarczy hamulcowej : |
Tarczowe (10.16 cale / 258 mm) |
||
| Rozmiar opon przednich - Rozmiar obręczy : | 205/60 R15 | ||
| Rozmiar opon tylnych - Rozmiar obręczy : | 205/60 R15 | ||
| Szerokość obręcz koła przodu : | 6.0" | ||
| szerokość obręcz koła tyłu : | 6.0" | ||
| Sterowniczy : | Rack-and-pinion speed-sensitive, variable power-assisted | ||
| Średnica zawracania : | 36.1 feet / 11.0 m | ||
| Obroty kołem kierownicy : | 3.5 skrętów | ||
| Przełożenie układu kierowniczego : | 17.3:1 | ||
| Przednich zawieszenie : | Independent Double wishbone with coil springs and Anti-roll bar (27.2 mm) | ||
| Tylnych zawieszenie : | Independent Double wishbone with trailing link. coil springs and Anti-roll bar (15.9 mm) | ||
Ile koni mechanicznych (hp) ma 1991 Acura Vigor 2.5i?
1991 Acura Vigor 2.5i ma 176 PS / 174 bhp / 129 kW.
Ile waży Acura Vigor 2.5i?
Acura Vigor 2.5i waży 1429 Kg / 3150 lbs.
Jakie jest spalanie Acura Vigor 2.5i?
Spalanie Acura Vigor 2.5i wynosi .
Jaki silnik ma Acura Vigor 2.5i?
Acura Vigor 2.5i ma silnik Rzędowy 5, Benzyna o pojemności 2451 cm3 / 149.6 cu-in.






-2.jpg)

