Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury Технически характеристики
(2010 - )Ключови спецификации
2204 cm3
140 PS / 103 kW
340 Nm
205 km/h
|
|
| Генерация : | 8th Gen. (FA/FD/FG/FK/FN) |
| Body : | - |
| Врати : | 5 Врати |
|
|
| Двигателя Разположение на цилиндрите - Брой цилиндри : | Редови 4 |
| Код на двигателя : | - |
| Тип гориво : | Дизелово |
| Ориентация на двигателя : | напречно |
| Работен обем на двигателя : | 134.5 cu-in / 2204 cm3 |
| Диаметър на цилиндъра x Ход на буталото : |
3.35 x 3.82 инча 85 x 97.1 mm |
| Брой клапани : | 16 клапани |
| Пълнене : | Turbo (TGV) + Intercooler |
| Степен на сгъстяване : | 16.7 |
| Максимална мощност : |
138 HP / 140 PS / 103 kW @ 4000 об./мин. |
| Максимален въртящ момент : |
250 lb-ft / 340 Nm @ 2000 об./мин. |
| Тип система на задвижване : | FWD |
| Трансмисия - Предавки : |
6 предавки Manual
|
|
|
| Разход на гориво - градско NEDC : |
35 MPG 6.7 L/100 km 42 MPG UK |
| Разход на гориво - извънградско NEDC : |
52 MPG 4.5 L/100 km 63 MPG UK |
| Разход на гориво - комбиниран NEDC : |
44 MPG 5.3 L/100 km 53 MPG UK |
| гориво обхват : | 586 miles / 943 km |
| Обем / вместимост на резервоар : |
13.2 gallons 50 L 11 UK gallons |
| CO2 емисии : | 139 g/km (Honda) |
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury Safety Ratings |
|
| Euro NCAP |
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury
Euro NCAP Safety Rating
Adult: Pedestrian: Child: Safety Assist: 79 % 67 % 76 % 86 %
Tested on: 2 / 2009
|
|
|
| Максимална скорост : | 127 Mph / 205 km/h |
| Ускорение от място до 100 км/ч (0 до 62 мили в час) : | 8.7 s |
|
|
| Колесна база / междуосие : | 103.74 инча / 263.5 cm |
| Дължина : | 167.56 инча / 425.6 cm |
| Ширина : | 69.49 инча / 176.5 cm |
| Височина : | 57.48 инча / 146.0 cm |
| Драг коефициент Cx : | - |
| Тегло : | 3144 lbs / 1426 kg |
| мощност към тегло : | 10.2 kg/hp |
|
|||
| Спирачна система - предни колела - Размер на спирачния диск : |
Дискови вентилирани (11.1 инча / 282 mm) |
||
| Спирачна система - задни колела - Размер на спирачния диск : |
Дискови (10.24 инча / 260 mm) |
||
| Предно Размер гуми : | 225/45 R17 | ||
| Задно Размер гуми : | 225/45 R17 | ||
| Предно окачване : | Independent MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| Задно окачване : | Semi-Independent. Coil Springs. Torsion bar. Anti-roll bar. | ||
Колко бърз е Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury ускорява от 0 до 100 км/ч (0 до 62 mph) за 8.7 секунди и има максимална скорост 205 km/h / 127 mph.
Колко конски сили (hp) има 2010 Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
2010 Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury има 140 PS / 138 bhp / 103 kW.
Колко тежи Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury тежи 1426 Kg / 3144 lbs.
Какъв е разходът на гориво на Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
Разходът на Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury е градско NEDC 35 MPG / 6.7 L/100 km / 42 MPG UK / извънградско NEDC 52 MPG / 4.5 L/100 km / 63 MPG UK / комбиниран NEDC 44 MPG / 5.3 L/100 km / 53 MPG UK.
Какъв двигател има Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury има Редови 4, Дизелово двигател с капацитет 2204 cm3 / 134.5 cu-in.
Какви са размерите на Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury?
Honda Civic VIII 5p 2.2 i-CTDi Luxury е с дължина 167.56 инча / 425.6 cm, ширина 69.49 инча / 176.5 cm и височина 57.48 инча / 146.0 cm, с междуосие 103.74 инча / 263.5 cm.





-Sedan-2.jpg)



