Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG Technische Gegevens
(2025 - ) - Jaren 2025, 2026Belangrijkste specificaties
1498 cm3
272 PS / 200 kW
400 Nm
225 km/h
1.3 L/100 km
217 MPG UK
|
|
| Generatie : | Passat B9 |
| Carrosserie : | Estate |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA211 Evo2 (DUC) |
| Brandstoftype : | Plug-in Hybride / |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor lubrication : |
See oil information Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 0W20 OEM: VW 508.00 Motorolie capaciteit (met filter): 4.3 L |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 91.4 cu-in / 1498 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.93 x 3.38 inches 74.5 x 85.9 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 11.5 |
| Totaal max. vermogen : |
175 HP / 177 PS / 130 kW @ 5500-6000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
184 lb-ft / 250 Nm @ 1500-4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 268 HP / 272 PS / 200 kW |
| Totaal max. koppel : | 295 lb-ft / 400 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 110 lb-ft / 150 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Transmission Electric Engine Power: | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
|
|||||||||||||||||
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
181 MPG 1.3 L/100 km 217 MPG UK |
||||||||||||||||
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.9 gallons 45 L 9.9 UK gallons |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 83 miles / 133 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.78 miles/ kWh (13 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| snellaadvermogen : | 40.0 kW | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 19.7 kWh | ||||||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 30 g/km (Volkswagen) | ||||||||||||||||
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EB | ||||||||||||||||
| Katalysator : | Particle Filter | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 140 Mph / 225 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 7.1 s |
| EU-rijgeluid : | 66 dB |
|
|
| Wielbasis : | 111.69 inches / 283.7 cm |
| Lengte : | 193.58 inches / 491.7 cm |
| Breedte : | 72.8 inches / 184.9 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 82.28 inches / 209.0 cm |
| Hoogte : | 59.88 inches / 152.1 cm |
| Max aanhangermassa : | 4409 lbs / 2000 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.25 |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4096 lbs / 1858 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 6.8 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 18 cu-ft / 510 L |
| Kofferbak eerste rij : | 62.5 cu-ft / 1770 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/55 R17 | ||
| Velgen breedte voor : | 7.5" | ||
| Velgen breedte achter : | 7.5" | ||
| Draaicirkel : | 39.4 feet / 12.0 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 7.1 seconden en heeft een topsnelheid van 225 km/h / 140 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2025 Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De 2025 Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG heeft 272 PS / 268 bhp / 200 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG weegt 1858 Kg / 4096 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG is 181 MPG / 1.3 L/100 km / 217 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Wat is het elektrische bereik van de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
Het elektrische bereik van de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG is 133 Km / 83 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG heeft een In lijn 4, Hybride / motor met een cilinderinhoud van 1498 cm3 / 91.4 cu-in. De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG heeft ook 1 elektrische motor(en) .
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG is 193.58 inches / 491.7 cm lang, 72.8 inches / 184.9 cm breed en 59.88 inches / 152.1 cm hoog, met een wielbasis van 111.69 inches / 283.7 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG?
De Volkswagen Passat B9 Variant 1.5 TSI 272HP eHybrid e-DSG biedt 18 cu-ft / 510 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 62.5 cu-ft / 1770 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.





