Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG Technische Gegevens
(2025 - ) - Jaren 2025, 2026Belangrijkste specificaties
1498 cm3
204 PS / 150 kW
350 Nm
210 km/h
1.4 L/100 km
202 MPG UK
|
|
| Generatie : | Tiguan 3 - 2025 New Model |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA211 Evo2 (DUC) |
| Brandstoftype : | Plug-in Hybride / |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor lubrication : |
See oil information Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 0W20 OEM: VW 508.00 Motorolie capaciteit (met filter): 4.3 L |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 91.4 cu-in / 1498 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.93 x 3.38 inches 74.5 x 85.9 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 12.0 |
| Totaal max. vermogen : |
148 HP / 150 PS / 110 kW @ 5500-6000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
184 lb-ft / 250 Nm @ 1500-4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 201 HP / 204 PS / 150 kW |
| Totaal max. koppel : | 258 lb-ft / 350 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 110 lb-ft / 150 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Transmission Electric Engine Power: | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
|
|||||||||||||||||
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
168 MPG 1.4 L/100 km 202 MPG UK |
||||||||||||||||
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.9 gallons 45 L 9.9 UK gallons |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 78 miles / 126 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.60 miles/ kWh (13.5 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| snellaadvermogen : | 40.0 kW | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 19.7 kWh | ||||||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 32 g/km (Volkswagen) | ||||||||||||||||
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EB | ||||||||||||||||
| Katalysator : | Particle Filter | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 131 Mph / 210 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 8.2 s |
| EU-rijgeluid : | 65 dB |
|
|
| Wielbasis : | 105.39 inches / 267.7 cm |
| Lengte : | 178.7 inches / 453.9 cm |
| Breedte : | 72.52 inches / 184.2 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 84.25 inches / 214.0 cm |
| Hoogte : | 65.28 inches / 165.8 cm |
| Spoorbreedte voor : | 62.36 inches / 158.4 cm |
| Spoorbreedte achter : | 62.01 inches / 157.5 cm |
| Approach angle (deg) : | 16.8° |
| Breakover angle (deg) : | 16.5° |
| Departure angle (deg) : | 19.6° |
| Max aanhangermassa : | 3968 lbs / 1800 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.28 |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4116 lbs / 1867 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 9.2 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 17.3 cu-ft / 490 L |
| Kofferbak eerste rij : | 52.5 cu-ft / 1486 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R17 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R17 | ||
| Draaicirkel : | 38.4 feet / 11.7 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 8.2 seconden en heeft een topsnelheid van 210 km/h / 131 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2025 Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De 2025 Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG heeft 204 PS / 201 bhp / 150 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG weegt 1867 Kg / 4116 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG is 168 MPG / 1.4 L/100 km / 202 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Wat is het elektrische bereik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
Het elektrische bereik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG is 126 Km / 78 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG heeft een In lijn 4, Hybride / motor met een cilinderinhoud van 1498 cm3 / 91.4 cu-in. De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG heeft ook 1 elektrische motor(en) .
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG is 178.7 inches / 453.9 cm lang, 72.52 inches / 184.2 cm breed en 65.28 inches / 165.8 cm hoog, met een wielbasis van 105.39 inches / 267.7 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 204HP OPF DSG biedt 17.3 cu-ft / 490 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 52.5 cu-ft / 1486 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.



