Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG Technische Gegevens
(2025 - ) - Jaren 2025, 2026Belangrijkste specificaties
1498 cm3
272 PS / 200 kW
400 Nm
215 km/h
1.6 L/100 km
177 MPG UK
|
|
| Generatie : | Tiguan 3 - 2025 New Model |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA211 Evo2 (DUC) |
| Brandstoftype : | Plug-in Hybride / |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor lubrication : |
See oil information Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG Motorolie Specificaties - Motorolie Alle Seizoenen: 0W20 OEM: VW 508.00 Motorolie capaciteit (met filter): 4.3 L |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 91.4 cu-in / 1498 cm3 |
| Boring x Slag : |
2.93 x 3.38 inches 74.5 x 85.9 mm |
| Aantal kleppen : | 16 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 11.5 |
| Totaal max. vermogen : |
175 HP / 177 PS / 130 kW @ 5500-6000 tpm |
| Totaal max. koppel : |
184 lb-ft / 250 Nm @ 1500-4000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Dualclutch Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 268 HP / 272 PS / 200 kW |
| Totaal max. koppel : | 295 lb-ft / 400 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
| Totaal elektromotor koppel : | 110 lb-ft / 150 Nm |
| Number of electric engines: | 1 |
| Transmission Electric Engine Power: | 114 HP / 116 PS / 85 kW |
|
|||||||||||||||||
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
147 MPG 1.6 L/100 km 177 MPG UK |
||||||||||||||||
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
11.9 gallons 45 L 9.9 UK gallons |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 75 miles / 120 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.60 miles/ kWh (13.5 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-NMC Lithium nickel manganese cobalt | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| snellaadvermogen : | 40.0 kW | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 19.7 kWh | ||||||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 35 g/km (Volkswagen) | ||||||||||||||||
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EB | ||||||||||||||||
| Katalysator : | Particle Filter | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 134 Mph / 215 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 7.2 s |
| EU-rijgeluid : | 64 dB |
|
|
| Wielbasis : | 105.39 inches / 267.7 cm |
| Lengte : | 178.7 inches / 453.9 cm |
| Breedte : | 72.52 inches / 184.2 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 84.25 inches / 214.0 cm |
| Hoogte : | 65.28 inches / 165.8 cm |
| Spoorbreedte voor : | 62.36 inches / 158.4 cm |
| Spoorbreedte achter : | 62.01 inches / 157.5 cm |
| Approach angle (deg) : | 15.9° |
| Breakover angle (deg) : | 15.2° |
| Departure angle (deg) : | 18.6° |
| Max aanhangermassa : | 4409 lbs / 2000 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | 0.28 |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4167 lbs / 1890 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 6.9 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 17.3 cu-ft / 490 L |
| Kofferbak eerste rij : | 52.5 cu-ft / 1486 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 235/55 R18 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 235/55 R18 | ||
| Draaicirkel : | 38.4 feet / 11.7 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 7.2 seconden en heeft een topsnelheid van 215 km/h / 134 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2025 Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De 2025 Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG heeft 272 PS / 268 bhp / 200 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG weegt 1890 Kg / 4167 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG is 147 MPG / 1.6 L/100 km / 177 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Wat is het elektrische bereik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
Het elektrische bereik van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG is 120 Km / 75 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG heeft een In lijn 4, Hybride / motor met een cilinderinhoud van 1498 cm3 / 91.4 cu-in. De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG heeft ook 1 elektrische motor(en) .
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG is 178.7 inches / 453.9 cm lang, 72.52 inches / 184.2 cm breed en 65.28 inches / 165.8 cm hoog, met een wielbasis van 105.39 inches / 267.7 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG?
De Volkswagen Tiguan 2025 1.5 eHybrid 272HP OPF DSG biedt 17.3 cu-ft / 490 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 52.5 cu-ft / 1486 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.





