Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic Technische Gegevens
(2025 - 2025) - 2025Belangrijkste specificaties
2995 cm3
462 PS / 340 kW
700 Nm
250 km/h
5.2 L/100 km
54 MPG UK
|
|
| Generatie : | Touareg 3 - 2023 Facelift |
| Carrosserie : | SUV |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | V 6 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA839 DCB |
| Brandstoftype : | Plug-in Hybride / |
| Brandstofsysteem : | Direct Injection |
| Motor Uitlijning : | longitudinaal |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 182.8 cu-in / 2995 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.33 x 3.5 inches 84.5 x 89 mm |
| Aantal kleppen : | 24 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 11.2 |
| Totaal max. vermogen : |
335 HP / 340 PS / 250 kW @ 5200-6400 tpm |
| Totaal max. koppel : |
331 lb-ft / 450 Nm @ 1340-5300 tpm |
| Aandrijving : | AWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
8 versnellingen Automatic
|
|
|
| Totaal max. vermogen : | 456 HP / 462 PS / 340 kW |
| Totaal max. koppel : | 516 lb-ft / 700 Nm |
| Totaal elektromotor vermogen : | 134 HP / 136 PS / 100 kW |
| Number of electric engines: | 1 |
| Transmission Electric Engine Power: | 134 HP / 136 PS / 100 kW |
|
|||||||||||||||||
| Verbruik - Brandstofverbruik - Verbruik gecombineerd WLTP: |
45 MPG 5.2 L/100 km 54 MPG UK |
||||||||||||||||
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
19.8 gallons 75 L 16.5 UK gallons |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Actieradius (WLTP): | 30 miles / 49 km | ||||||||||||||||
| stroomverbruik WLTP: | 4.09 miles/ kWh (15.2 kWh / 100 km) | ||||||||||||||||
| Accutype : | Lithium-ion | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Accu capaciteit : | 17.9 kWh | ||||||||||||||||
| Accu capaciteit (netto) : | 14.3 kWh | ||||||||||||||||
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie WLTP : | 119 g/km (Volkswagen) | ||||||||||||||||
| Emissienorm : | Euro 6e (WLTP) 36EB | ||||||||||||||||
| Katalysator : | Particle Filter | ||||||||||||||||
|
|
| Topsnelheid : | 155 Mph / 250 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 5.1 s |
| EU-rijgeluid : | 69 dB |
|
|
| Wielbasis : | 114.13 inches / 289.9 cm |
| Lengte : | 192.99 inches / 490.2 cm |
| Breedte : | 78.11 inches / 198.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 86.34 inches / 219.3 cm |
| Hoogte : | 66.65 inches / 169.3 cm |
| Spoorbreedte voor : | 65.08 inches / 165.3 cm |
| Spoorbreedte achter : | 65.43 inches / 166.2 cm |
| Approach angle (deg) : | 23.8° |
| Breakover angle (deg) : | 13.6° |
| Departure angle (deg) : | 17.2° |
| Max aanhangermassa : | 7716 lbs / 3500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5445 lbs / 2470 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 5.3 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 5 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | 23.5 cu-ft / 665 L |
| Kofferbak eerste rij : | 59.2 cu-ft / 1675 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (- inches / - mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 285/45 R20 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 285/45 R20 | ||
| Draaicirkel : | 40 feet / 12.2 m | ||
| Infowielophanging achter : | Multi-link. Pneumatic. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Multi-link. Pneumatic. Anti-roll bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 5.1 seconden en heeft een topsnelheid van 250 km/h / 155 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2025 Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De 2025 Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic heeft 462 PS / 456 bhp / 340 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic weegt 2470 Kg / 5445 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic is 45 MPG / 5.2 L/100 km / 54 MPG UK Verbruik gecombineerd WLTP.
Wat is het elektrische bereik van de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
Het elektrische bereik van de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic is 49 Km / 30 miles WLTP.
Welke motor heeft de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic heeft een V 6, Hybride / motor met een cilinderinhoud van 2995 cm3 / 182.8 cu-in. De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic heeft ook 1 elektrische motor(en) .
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic is 192.99 inches / 490.2 cm lang, 78.11 inches / 198.4 cm breed en 66.65 inches / 169.3 cm hoog, met een wielbasis van 114.13 inches / 289.9 cm.
Hoeveel bagageruimte heeft de Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic?
De Volkswagen Touareg 3 2023 R FINAL EDITION 4MOTION Tiptronic biedt 23.5 cu-ft / 665 L aan bagageruimte, wat uitbreidt tot 59.2 cu-ft / 1675 L wanneer de achterstoelen worden neergeklapt.




