Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto Technische Gegevens
(2004 - 2006) - Jaren 2004, 2005, 2006Belangrijkste specificaties
2461 cm3
174 PS / 128 kW
400 Nm
183 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 5 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA153 BPC |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 150.2 cu-in / 2461 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.19 x 3.76 inches 81.0 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 10 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 18.5 |
| Totaal max. vermogen : |
172 HP / 174 PS / 128 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
295 lb-ft / 400 Nm @ 2000-2300 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
19 MPG 12.3 L/100 km 23 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
34 MPG 6.9 L/100 km 41 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
26 MPG 8.9 L/100 km 32 MPG UK |
| Actieradius : | 558 miles / 898 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 240 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 3 - III |
| Katalysator : | Oxy Catalytic Converter |
|
|
| Topsnelheid : | 114 Mph / 183 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 12.3 s |
| EU-rijgeluid : | 74 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 76.54 inches / 194.4 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 5512 lbs / 2500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5179 lbs / 2349 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 13.5 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 12.3 seconden en heeft een topsnelheid van 183 km/h / 114 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2004 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
De 2004 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto heeft 174 PS / 172 bhp / 128 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto weegt 2349 Kg / 5179 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 19 MPG / 12.3 L/100 km / 23 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 34 MPG / 6.9 L/100 km / 41 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 26 MPG / 8.9 L/100 km / 32 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto heeft een In lijn 5, Diesel motor met een cilinderinhoud van 2461 cm3 / 150.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP Auto is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 76.54 inches / 194.4 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.






