Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP Technische Gegevens
(2006 - 2007) - Jaren 2006, 2007Belangrijkste specificaties
1896 cm3
84 PS / 62 kW
200 Nm
146 km/h
|
|
| Generatie : | Transporter T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 4 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA188 BRR |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 115.7 cu-in / 1896 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.13 x 3.76 inches 79.5 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 8 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 19.0 |
| Totaal max. vermogen : |
83 HP / 84 PS / 62 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
147 lb-ft / 200 Nm @ 2000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
25 MPG 9.4 L/100 km 30 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
33 MPG 7.2 L/100 km 39 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
29 MPG 8 L/100 km 35 MPG UK |
| Actieradius : | 622 miles / 1000 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 211 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Oxy Catalytic Converter |
|
|
| Topsnelheid : | 91 Mph / 146 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 23.6 s |
| EU-rijgeluid : | 75 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.13 inches / 195.9 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Binnenmaten Lengte : | 101.18 inches / 257.0 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 4850 lbs / 2200 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4277 lbs / 1940 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 23.1 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 9 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
| Kofferbak eerste rij : | 204.8 cu-ft / 5800 L |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 205/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 205/65 R16 | ||
| Infowielophanging achter : | MacPherson struts. Coil springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
De Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 23.6 seconden en heeft een topsnelheid van 146 km/h / 91 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
De 2006 Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP heeft 84 PS / 83 bhp / 62 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
De Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP weegt 1940 Kg / 4277 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 25 MPG / 9.4 L/100 km / 30 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 33 MPG / 7.2 L/100 km / 39 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 29 MPG / 8 L/100 km / 35 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
De Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP heeft een In lijn 4, Diesel motor met een cilinderinhoud van 1896 cm3 / 115.7 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP ?
De Volkswagen T5 Shuttle SWB 1.9 TDI 84HP is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.13 inches / 195.9 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.





