Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF Technische Gegevens
(2006 - 2009) - Jaren 2006, 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
1896 cm3
102 PS / 75 kW
250 Nm
157 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 4 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA188 BRS |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 115.7 cu-in / 1896 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.13 x 3.76 inches 79.5 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 8 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 19.0 |
| Totaal max. vermogen : |
101 HP / 102 PS / 75 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
184 lb-ft / 250 Nm @ 2000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
5 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
25 MPG 9.6 L/100 km 29 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
34 MPG 7 L/100 km 40 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
30 MPG 7.9 L/100 km 36 MPG UK |
| Actieradius : | 629 miles / 1012 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 208 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 98 Mph / 157 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 18.9 s |
| EU-rijgeluid : | 75 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.56 inches / 197.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.57 inches / 16.7 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 4850 lbs / 2200 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 4938 lbs / 2240 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 22 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 18.9 seconden en heeft een topsnelheid van 157 km/h / 98 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
De 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF heeft 102 PS / 101 bhp / 75 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF weegt 2240 Kg / 4938 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 25 MPG / 9.6 L/100 km / 29 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 34 MPG / 7 L/100 km / 40 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 30 MPG / 7.9 L/100 km / 36 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF heeft een In lijn 4, Diesel motor met een cilinderinhoud van 1896 cm3 / 115.7 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 1.9 TDI 102HP DPF is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.56 inches / 197.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.








