Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto Technische Gegevens
(2006 - 2009) - Jaren 2006, 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
2461 cm3
131 PS / 96 kW
340 Nm
164 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 5 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA153 BNZ |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 150.2 cu-in / 2461 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.19 x 3.76 inches 81.0 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 10 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 18.5 |
| Totaal max. vermogen : |
129 HP / 131 PS / 96 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
250 lb-ft / 340 Nm @ 2000 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Automatic
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
19 MPG 12.6 L/100 km 22 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
30 MPG 7.8 L/100 km 36 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
25 MPG 9.5 L/100 km 30 MPG UK |
| Actieradius : | 523 miles / 842 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 249 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 102 Mph / 164 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 15.4 s |
| EU-rijgeluid : | 75 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.56 inches / 197.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.57 inches / 16.7 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 5512 lbs / 2500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5104 lbs / 2315 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 17.7 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 15.4 seconden en heeft een topsnelheid van 164 km/h / 102 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
De 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto heeft 131 PS / 129 bhp / 96 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto weegt 2315 Kg / 5104 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 19 MPG / 12.6 L/100 km / 22 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 30 MPG / 7.8 L/100 km / 36 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 25 MPG / 9.5 L/100 km / 30 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto heeft een In lijn 5, Diesel motor met een cilinderinhoud van 2461 cm3 / 150.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 131HP DPF Auto is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.56 inches / 197.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.






