Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF Technische Gegevens
(2006 - 2009) - Jaren 2006, 2007, 2008, 2009Belangrijkste specificaties
2461 cm3
174 PS / 128 kW
400 Nm
188 km/h
|
|
| Generatie : | Multivan T5 - 2004 New Model |
| Carrosserie : | Bus |
| Aantal deurs : | 5 deuren |
|
|
| Motortype - Aantal cilinders : | In lijn 5 |
| Motorbenaming - Motorcode : | VW EA153 BPC |
| Brandstoftype : | Diesel |
| Brandstofsysteem : | Unit-injection piezo injector (VAG PD) |
| Motor Uitlijning : | dwarsgeplaatste |
| Motor aandrijving : | Motor voorin |
| Cilinderinhoud : | 150.2 cu-in / 2461 cm3 |
| Boring x Slag : |
3.19 x 3.76 inches 81.0 x 95.5 mm |
| Aantal kleppen : | 10 Kleppen |
| Aanzuiging : | Turbo Intercooler |
| Compressieverhouding : | 18.5 |
| Totaal max. vermogen : |
172 HP / 174 PS / 128 kW @ 3500 tpm |
| Totaal max. koppel : |
295 lb-ft / 400 Nm @ 2000-2300 tpm |
| Aandrijving : | FWD |
| Transmissie versnellingsbak - Aantal versnellingen : |
6 versnellingen Manual
|
|
|
| Verbruik - Brandstofverbruik - Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC : |
22 MPG 10.6 L/100 km 27 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Buiten beb. kom NEDC : |
33 MPG 7.2 L/100 km 39 MPG UK |
| Verbruik - Brandstofverbruik - Gecombineerd - Gemiddeld NEDC : |
28 MPG 8.4 L/100 km 34 MPG UK |
| Actieradius : | 592 miles / 952 km |
| Brandstoftank - Tankinhoud : |
21.1 gallons 80 L 17.6 UK gallons |
| CO2-uitstoot - CO2-Emissie : | 221 g/km (Volkswagen) |
| Emissienorm : | Euro 4 - III |
| Katalysator : | Particle Filter |
|
|
| Topsnelheid : | 117 Mph / 188 km/h |
| Acceleratie van 0-100 km/u in seconden (0-62 mp/u) : | 12.2 s |
| EU-rijgeluid : | 74 dB |
|
|
| Wielbasis : | 118.11 inches / 300.0 cm |
| Lengte : | 192.52 inches / 489.0 cm |
| Breedte : | 74.96 inches / 190.4 cm |
| Breedte inclusief spiegels : | 89.88 inches / 228.3 cm |
| Hoogte : | 77.56 inches / 197.0 cm |
| Spoorbreedte voor : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Spoorbreedte achter : | 64.09 inches / 162.8 cm |
| Bodemvrijheid : | 6.57 inches / 16.7 cm |
| Binnenmaten Hoogte : | 54.88 inches / 139.4 cm |
| Maximale breedte laadruimte : | 66.61 inches / 169.2 cm |
| Breedte tussen de wielkasten : | 48.98 inches / 124.4 cm |
| Achterdeuren Lengte : | 58.46 inches / 148.5 cm |
| Achterdeuren Hoogte : | 50.98 inches / 129.5 cm |
| Schuifdeuren Lengte : | 40.16 inches / 102.0 cm |
| Schuifdeuren Hoogte : | 50.55 inches / 128.4 cm |
| Max aanhangermassa : | 5512 lbs / 2500 kg |
| Luchtweerstandscoëfficiënt - Cx : | - |
| Massa leeg voertuig - Ledig gewicht - Leeggewicht : | 5104 lbs / 2315 kg |
| Gewicht - vermogen Verhouding : | 13.3 kg/hp |
|
|
| Aantal zitplaatsen : | 6-7 stoelen |
| Bagageruimtevolume - Laadvermogen : | - |
|
|||
| Remmen Voor - Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (12.13 inches / 308 mm) |
||
| Remmen Achter- Schijven Afmetingen : |
Gev. Schijven (11.57 inches / 294 mm) |
||
| Bandenmaat voor - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Bandenmaat achter - Wielmaat Afmetingen : | 215/65 R16 | ||
| Draaicirkel : | 39 feet / 11.9 m | ||
| Infowielophanging achter : | Independent. MacPherson. Coil Springs. Anti-roll bar. | ||
| infowielophanging voor : | Semi-trailing arms. Coil Springs. Anti-Roll Bar. | ||
Hoe snel is een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF kan van 0 tot 100 km/h (0 tot 62 mph) in 12.2 seconden en heeft een topsnelheid van 188 km/h / 117 mph.
Hoeveel pk (hp) heeft een 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
De 2006 Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF heeft 174 PS / 172 bhp / 128 kW.
Hoeveel weegt een Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF weegt 2315 Kg / 5104 lbs.
Wat is het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
Het brandstofverbruik van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF is Stadsverkeer - Binnen bebouwde NEDC 22 MPG / 10.6 L/100 km / 27 MPG UK / Buiten beb. kom NEDC 33 MPG / 7.2 L/100 km / 39 MPG UK / Gecombineerd - Gemiddeld NEDC 28 MPG / 8.4 L/100 km / 34 MPG UK.
Welke motor heeft de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF heeft een In lijn 5, Diesel motor met een cilinderinhoud van 2461 cm3 / 150.2 cu-in.
Wat zijn de afmetingen van de Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF?
De Volkswagen Multivan T5 SWB 2.5 TDI 174HP DPF is 192.52 inches / 489.0 cm lang, 74.96 inches / 190.4 cm breed en 77.56 inches / 197.0 cm hoog, met een wielbasis van 118.11 inches / 300.0 cm.






